Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
12 grudnia 2013

Betlejemskie Światło Pokoju zawita do Jastrzębia

Betlejemskie Światło Pokoju zawita do Jastrzębia

Po raz kolejny harcerze z Jastrzębia-Zdroju odbiorą Betlejemskie Światło Pokoju i przekażą je mieszkańcom miasta. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek 16 grudnia.

Uroczystość odbędzie się 16 grudnia o godzinie 17:00, w Domu Zdrojowym. Oprócz przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju, podsumowana zostanie akcja "Szlachetna Paczka".

- Niech każdy zabierze lampion, znicz, lub świecę i zabierze Światło Pokoju do swojego domu - mówią organizatorzy uroczystości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Dario12.12.2013 17:09

10 razy im te swiatło zgaśnie i zapala je zapalniczką a ludzie cieszą sie jakby to było prawdziwe:) Wiem co mówie bo nie raz widziałem jak im zgasło i co robili tak aby ludzie nie widzieli!!!
To nie światło pokoju tylko światło z zapalniczki hehehehe