Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
13 grudnia 2013

Policjanci opowiadali dzieciom o bezpieczeństwie

W czwartek, w niebulicznym przedszkolu "Berek" na ulicy Libowiec gościli policjanci. Stróże prawa przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa.

- Przedszkolaki z "Berka" dowiedziały się o wielu istotnych kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Z uwagi na to, że droga, która prowadzi do ich przedszkola charakteryzuje się wysokim natężeniem ruchu, policjanci kładli szczególny nacisk na odpowiednie korzystanie z niej przez pieszych uczestników - informuje policja.

Funkcjonariusze zwracali uwagę dzieci na to, że zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, ważne jest noszenie odblasków, dzięki którym już z daleka dzieci są one zauważalne dla kierowców.

Stróże prawa przestrzegli również dzieci przed kontaktami z nieznanymi psami oraz pokazali pozycję "żółwia", która uchroni ich w razie spotkania na swojej drodze agresywnego czworonoga. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały odblaskowe bransoletki oraz książeczkę o bezpieczeństwie na drodze.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
cuk13.12.2013 13:49

No proszę, tylko opowiadali, a mogli przecież spałować. Widać idzie ku lepszemu.