Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
13 grudnia 2013

Policjanci opowiadali dzieciom o bezpieczeństwie

W czwartek, w niebulicznym przedszkolu "Berek" na ulicy Libowiec gościli policjanci. Stróże prawa przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa.

- Przedszkolaki z "Berka" dowiedziały się o wielu istotnych kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Z uwagi na to, że droga, która prowadzi do ich przedszkola charakteryzuje się wysokim natężeniem ruchu, policjanci kładli szczególny nacisk na odpowiednie korzystanie z niej przez pieszych uczestników - informuje policja.

Funkcjonariusze zwracali uwagę dzieci na to, że zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, ważne jest noszenie odblasków, dzięki którym już z daleka dzieci są one zauważalne dla kierowców.

Stróże prawa przestrzegli również dzieci przed kontaktami z nieznanymi psami oraz pokazali pozycję "żółwia", która uchroni ich w razie spotkania na swojej drodze agresywnego czworonoga. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały odblaskowe bransoletki oraz książeczkę o bezpieczeństwie na drodze.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
cuk13.12.2013 13:49

No proszę, tylko opowiadali, a mogli przecież spałować. Widać idzie ku lepszemu.