Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
13 grudnia 2013

Świętowali złote, szmaragdowe i diamentowe gody

Świętowali złote, szmaragdowe i diamentowe gody
fot. K. Abrahamczyk / UM Jastrzębie

58 par małżeńskich świętowało w 12 grudnia złote, szmaragdowe i diamentowe gody. Uroczystość z tej okazji odbyła się w Domu Zdrojowym.

Dla 58 par małżeńskich z Jastrzębia zagrał jeszcze raz Marsz Mendelsohna. 36 par świętowało złote gody, 13 szmaragdowe, a 9 par diamentowe czyli aż 60 lat pożycia małżeńskiego.

Podczas uroczystości małżeństwa otrzymały medale okolicznościowe Prezydent RP, które wręczył prezydent miasta Marian Janecki. Później jubilaci bawili się przy zespole Druga Młodość.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżeńskie pary 60 lat razem Małżeńskie pary 60 lat razem

65 lat w związku małżeńskim 65 lat w związku małżeńskim

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
szafir15.12.2013 6:54

Miałem szafirowe i pies z kulawą nogą się nie zainteresował