Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
16 grudnia 2013

Narkotykowy weekend. 5 osób zatrzymanych

Narkotykowy weekend. 5 osób zatrzymanych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony weekend policjanci z Jastrzębia zatrzymali 5 osób, które posiadały narkotyki. Łącznie zabezpieczono ponad 120 gramów różnych substancji odurzających.

Pierwszy z mężczyzn zatrzymany został 14 grudnia na Osiedlu Zdrój. 21-letni jastrzębianin widząc radiowóz próbował połknąć zawiniątko z białym proszkiem. Okazało się, że było tam 14 gramów pochodnej amfetaminy. W trakcie przeszukania wyszło na jaw, że mężczyzna ma przy sobie kastet, za którego posiadanie, w myśl polskiego prawa, grozi kara aresztu lub wysoka grzywna.

W trakcie kontroli drogowej, przy 28-latku policjanci znaleźli 4 woreczki z marihuaną. Łącznie było to 50 gramów. Mężczyzna odpowie również za przemyt, bo jak się okazało, narkotyk przywiózł z Czech. Za przemyt i posiadanie narkotyków grozi mu teraz 5 lat więzienia.

W niedzielę, w ręce policjantów wpadły 3 osoby, które posiadały narkotyki. W tym 18-letni kierowca renault, który miał przy sobie 54 gramy pochodnej amfetaminy, które przechowywał w 72 woreczkach. Grozi mu teraz kara 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
nos17.12.2013 23:16

bang, kazdy wyjdzie na wolnosc, gorzej z zielonym :D

a tak dokładnie to pochodna amfetaminy to tzw 2-CB, po glebszych badaniach wychodzi legal, towar odsylaja i oddają :D eeeeelo!

L17.12.2013 18:33

Nie ważne...jaracze nie bronić ich!!! mordy ***** ******* wyłazicie z domciu a mamusia nawet nie wie jakiego mózga urodziła...lać,karać nie żałować!!! bez nakazu...

do lier16.12.2013 17:43

za research chemicals nie grozi mu nic ;) są to zwykłe odczynniki chemiczne. To tak jakbys mial przy sobie litr domestosu poporcjowany w 72 woreczkach hah;) policja jest bezradna niestety ;/ pozdr

BigCityLife16.12.2013 15:29

Jastrzębie-Zdrój miastem roku, wspiera polskie przedsiębiorstwa chemiczne ( tyle tego g**wna u Nas, w weekend wielu spotkasz tutaj "szybkich" tudzież popularnie nazywanych jako "ludzie sowy" ).
Ponadto skala, ogrom tychże specyfików na naszym podwórku doprowadziła do znacznego spadku pierwiastka osób otyłych co można nazwać swoistym sukcesem drobnych przedsiębiorców(popularnie nazywanych dilerami, ja lubie ich nazywać lekarze, tudzież osobiści trenerzy). Co więcej, chemikalia te, zażywane przez społeczność luźno nastawioną do swojego życia, poprawiają ich wydolność nawet o 200%! Znam takich którzy "przelecieli" 4 dni bez zmrużenia oka, nic tylko wpuścić takich na przodek i niech dupią a wydobycie ładnie wzrośnie! Na bakier ze skutkami ubocznymi typu omamy, halucynacje, kołatania serca, brak snu, lęki paranoidalne doprowadzajace do totalnego wyniszczenia fizycznego i psychicznego co w wielu przypadkach już skonczyło się ostatnią deska ratunku czyli odwykiem, co mnie to! Liczy się tu i teraz, bedzie się działo, będzie zabawa i nocy znowu bedzie mało..
Jak ktoś chce numer do lekarza to chętnie podam, przećpajcie się wszyscy, życiowi popaprańcy.

Ktoś16.12.2013 13:58

54 gramy w 72 woreczkach... ale kroił...

Lier16.12.2013 12:58

pochodna amfetaminy . Czyli pewnie `dopalacze` albo inaczej rynek research chemicals . alfa-pvp, pentedron lub 3-mmc ;)
Grozi mu do 3 lat bo nie mial `prawdziwych` dragow a pewnie za marrihuane odpowie.

Gość16.12.2013 12:54

takich cwaniaków z kastetami to tłukłbym na kwaśne jabłko