Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Queens Chicken
17 grudnia 2013

Kolejny amator amfetaminy wpadł w ręce policji

Kolejny amator amfetaminy wpadł w ręce policji
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

20-letni jastrzębianin został zatrzymany w związku z posiadaniem pochodnej amfetaminy. W jego mieszkaniu znaleziono również skradziony telefon komórkowy.

W poniedziałek, 16 grudnia policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o zapachu marihuany wydobywającym się z jednego z mieszkań na Osiedlu Arki Bożka.

- Patrol udał się pod wskazany adres i potwierdził zgłoszenie. Nerwowa reakcja młodego mężczyzny, który otworzył drzwi policjantom, dodatkowo wzbudziła ich podejrzenia - informuje policja.

Podczas przeszukania mieszkania, znaleziono w szafie na ubrania woreczek z 25 gramami pochodnej amfetaminy, a także dwie wagi kieszonkowe i puste woreczki. Ponadto zabezpieczono telefony, z których jeden okazał się kradziony.

20-latek trafił do policyjnego aresztu. Sprawa jest w toku. Teraz jastrzębianinowi grożą 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość24.12.2013 10:34

Ha ha ha

hej19.12.2013 9:15

co ty bredzisz, szantażowano go filmikiem, na którym nagrano jak sobie dobrowolnie wciąga koks.
Tylko, że w POlsce są równi i równiejsi, łebek z suszonym liściem dostaje wyrok, a senator walący mocną i drogą kokę - nie. Zapytano się go chociaż od kogo to kupił|? Brał pieniądze podatników, finansował nimi mafię narkotykową i prostytutki.

do hej18.12.2013 22:08

odróżniasz dobrowolne ćpanie od szantażu?

hej18.12.2013 11:41

haha, a dzisiaj sąd uniewinnił b. senatora Piesiewicza, mimo, że nagrali go nawalonego jak bela w sukience i wciągającego krechę. Prawo jest dla plebsu.

ja18.12.2013 8:49

faktycznie amator

Gość18.12.2013 4:41

jastrzebianin - czym przeszkadza/ła Ci ta osoba że tak źle jej życzysz ? mi osobiście niczym. Państwa (podatników) też nie okradał.

jastrzebianin 17.12.2013 18:54

i nic nie zrobią zloży zeznania i wyjdzie jak wiekszość i nie będzie nawet karany; popieprzone prawo i bezsensowne nagłasnianie mało istotnych spraw bo tylko wyłapuja płotki a rekin się nabija jak to policja sobie zasługi przypisuje

Pokaż wszystkie opinie (17)