Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
17 grudnia 2013

Kolejny amator amfetaminy wpadł w ręce policji

Kolejny amator amfetaminy wpadł w ręce policji
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

20-letni jastrzębianin został zatrzymany w związku z posiadaniem pochodnej amfetaminy. W jego mieszkaniu znaleziono również skradziony telefon komórkowy.

W poniedziałek, 16 grudnia policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o zapachu marihuany wydobywającym się z jednego z mieszkań na Osiedlu Arki Bożka.

- Patrol udał się pod wskazany adres i potwierdził zgłoszenie. Nerwowa reakcja młodego mężczyzny, który otworzył drzwi policjantom, dodatkowo wzbudziła ich podejrzenia - informuje policja.

Podczas przeszukania mieszkania, znaleziono w szafie na ubrania woreczek z 25 gramami pochodnej amfetaminy, a także dwie wagi kieszonkowe i puste woreczki. Ponadto zabezpieczono telefony, z których jeden okazał się kradziony.

20-latek trafił do policyjnego aresztu. Sprawa jest w toku. Teraz jastrzębianinowi grożą 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość24.12.2013 10:34

Ha ha ha

hej19.12.2013 9:15

co ty bredzisz, szantażowano go filmikiem, na którym nagrano jak sobie dobrowolnie wciąga koks.
Tylko, że w POlsce są równi i równiejsi, łebek z suszonym liściem dostaje wyrok, a senator walący mocną i drogą kokę - nie. Zapytano się go chociaż od kogo to kupił|? Brał pieniądze podatników, finansował nimi mafię narkotykową i prostytutki.

do hej18.12.2013 22:08

odróżniasz dobrowolne ćpanie od szantażu?

hej18.12.2013 11:41

haha, a dzisiaj sąd uniewinnił b. senatora Piesiewicza, mimo, że nagrali go nawalonego jak bela w sukience i wciągającego krechę. Prawo jest dla plebsu.

ja18.12.2013 8:49

faktycznie amator

Gość18.12.2013 4:41

jastrzebianin - czym przeszkadza/ła Ci ta osoba że tak źle jej życzysz ? mi osobiście niczym. Państwa (podatników) też nie okradał.

jastrzebianin 17.12.2013 18:54

i nic nie zrobią zloży zeznania i wyjdzie jak wiekszość i nie będzie nawet karany; popieprzone prawo i bezsensowne nagłasnianie mało istotnych spraw bo tylko wyłapuja płotki a rekin się nabija jak to policja sobie zasługi przypisuje

Pokaż wszystkie opinie (17)