Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
18 grudnia 2013

JSW kolejny raz w prestiżowym indeksie RESPECT

JSW kolejny raz w prestiżowym indeksie RESPECT
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po raz kolejny Jastrzębska Spółka Węglowa znalazła się w gronie spółek indeksu RESPECT. 17 grudnia, spółka odebrała certyfikat o zakwalifikowaniu się do prestiżowego indeksu.

W ramach indeksu RESPECT notowane są spółki zarządzane w równoważny i odpowiedzialny społecznie sposób, a także te atrakcyjne pod względem inwestycyjnym. Do indeksu kwalifikowane są spółki będą liderami w zakresie ładu korporacyjnego, informacyjnego i relacji z inwestorami. Brane pod uwagę są również działania firm w obszarze środowiskowym, społecznym i pracowniczym.

- Obecność Jastrzębskiej Spółki Węglowej  w indeksie RESPECT dowodzi, że Firma spełnia najwyższe standardy w zakresie odpowiedzialnego prowadzenia biznesu - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
bogjes19.12.2013 14:59

RESPECT to jakaś kpina. Największą wagę w ocenie spółki ma wartość oceny inwestorów giełdowych, a ci dzisiaj wyceniają ją na 56,88 zł czyli blisko wartości papieru toaletowego. Panie Zag?rowski kończ waść i wstydu oszczędź!!!

bz19.12.2013 13:22

Wszystkim górnikom na CAŁYM ŚWIECIE życzę WESOLYCH ŚWIAT, oprócz pana zagórowskiego.

hEAD18.12.2013 20:34

zagorowskiego trzeba na taczce ze spółki ,szkodnik jeden, ludziom obcina ale roczną premie
480 000 to nie ma honoru chocby czesci oddac na dzieci hipokryta koryta swego to nie odda
bo mu sie nalezy i jak powiedział w jednym z wywiadów zarabia tyle bo ma wielką odpowiedzialność.WESOŁYCH ŚWIĄT.

Pracownik18.12.2013 17:39

Czysta kpina społka jest w dołku przez nieudolny zarząd ,to trzeba oglosic jakiś sukces,skandal

brook18.12.2013 17:25

A dlaczego mam się zwolnić? Pracuję w tej firmie 29 lat, kiedy pan "jarosław" siusiał jeszcze w majty. Ja mam wkład w rozwój tej firmy, a nie ludzie, którymi rządzi TYLKO zysk finansowy, nie baczywszy na zdrowie i życie ludzi pracujących na dole. Nie pamiętam tak parszywych czasów w KWK Pniówek jak jest teraz.

ja18.12.2013 16:41

@brook Mniemam, że jesteś zatrudniony w rzeczonej spółce. Jeśli jest tak źle, to się zwolnij i zmień pracę. To taki problem?

brook18.12.2013 15:26

Ha ha ha, leżę na glebie i kwiczę !!! indeks RESPECT w OBOZIE PRACY-ZWANYM JSW? Pełna inwigilacja, zastraszanie, obniżka zarobków, karanie dosłownie za nic, to jest polityka zagórowskiego realizowana przez kopalnianych "parobków" na każdej z kopalń.

Pokaż wszystkie opinie (12)