Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 grudnia 2013

Wiemy już, kto zagra na WOŚP w Jastrzębiu

Wiemy już, kto zagra na WOŚP w Jastrzębiu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2014 roku. W Jastrzębiu impreza odbywać się będzie m.in. przed Kinem Centrum.

Po raz 22. wolontariusze z puszkami WOŚP staną w całej Polsce. Nie inaczej będzie w naszym mieści. Pieniądze zbierane będą tym razem na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.  

W Jastrzębiu-Zdroju główna impreza odbędzie się przed Kinem Centrum. Pojawi się tam scena na której zagrają Projekt X, Blend, Coria, Shata QS, Carion i Chemia. O godzinie 20:00 przewidziane jest światełko do nieba, w formie pokazu pirotechnicznego.

Od godziny 12:00, w Galerii Jastrzębie prezentować się będę szkoły średnie oraz gimnazja. Przed galerią swoje stoiska wystawią jastrzębskie stowarzyszenia. W tym samym czasie będzie można zobaczyć m.in. pokaz jazy konnej, motorów sportowych i driftingu samochodowego.

Do imprezy włączyły się również kluby i puby, w których dzień wcześniej odbędą się koncerty rockowe, jazzowe i klubowe. Szczegóły można znaleźć w dziale Zapowiedzi wydarzeń, w naszym portalu. Puszki WOŚP staną również w niektórych sklepach na terenie Jastrzębia.

Jak informuje sztab, przyszłoroczny WOŚP w Jastrzębiu, będzie nieco skromniejszy niż poprzednio. - Chcemy wydać jak najmniej, a zebrać jak najwięcej - mówi Marcin Faryna, szef jastrzębskiego sztabu WOŚP.

Szczegóły na temat WOŚP w Jastrzębiu można na bieżąco śledzić na fanpage'u na Facebooku

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP

WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord! WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
do anonima22.12.2013 16:41

no to zorganizuj na "takiej wielkiej hali",. przyjdzie 300 osób, wrzuci po 2 zł, więc ładnie dopłacisz za ogrzewanie, prąd i ochronę.

Gość22.12.2013 13:40

tata wielka hala.........

,,,22.12.2013 11:43

nie zbierajcie za darmo, nie bądźcie frajerami. Jak zachorujecie będziecie musieli za wszystko płacić. Gdy zaczyna działać ta WOŚP to ew. pomoc miała jeszcze sens. Leki w szpitalu były za darmo, czyli w ramach ubezpieczenia, wszelkie badania, dostęp do specjalistów znacznie łatwiejszy. Wtedy poszedłem na USG do szpitala i zrobili, za darmo. Teraz musiałem iść do prywaciarza i zapłacić 50. Innymi słowy - nie ma już nic za darmo i w tym momencie pracowanie za darmo to głupota.

Janusz 22.12.2013 11:18

Kiedy będą te rekiny w jastrzębiu widziałem ulotki ale nie doczytałem może ktoś wie ?>

krzychu22.12.2013 2:58

Czyli kto w tym roku pomoże owsikowi dozbierać do emerytury...

On kase ma - co z tymi, co za darmola kase dla niego zbierają?

Kasia21.12.2013 16:20

Bardzo fajne zespoły,namawiam całe gimnazjum i idziemy wszyscy.

Korwin Nowi Paranoicy Jastrzębie-Zdrój21.12.2013 12:54

Idziemy! Zwartym szeregiem, bierzemy ich żywcem!

Pokaż wszystkie opinie (20)