Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
19 grudnia 2013

Wiemy już, kto zagra na WOŚP w Jastrzębiu

Wiemy już, kto zagra na WOŚP w Jastrzębiu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2014 roku. W Jastrzębiu impreza odbywać się będzie m.in. przed Kinem Centrum.

Po raz 22. wolontariusze z puszkami WOŚP staną w całej Polsce. Nie inaczej będzie w naszym mieści. Pieniądze zbierane będą tym razem na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.  

W Jastrzębiu-Zdroju główna impreza odbędzie się przed Kinem Centrum. Pojawi się tam scena na której zagrają Projekt X, Blend, Coria, Shata QS, Carion i Chemia. O godzinie 20:00 przewidziane jest światełko do nieba, w formie pokazu pirotechnicznego.

Od godziny 12:00, w Galerii Jastrzębie prezentować się będę szkoły średnie oraz gimnazja. Przed galerią swoje stoiska wystawią jastrzębskie stowarzyszenia. W tym samym czasie będzie można zobaczyć m.in. pokaz jazy konnej, motorów sportowych i driftingu samochodowego.

Do imprezy włączyły się również kluby i puby, w których dzień wcześniej odbędą się koncerty rockowe, jazzowe i klubowe. Szczegóły można znaleźć w dziale Zapowiedzi wydarzeń, w naszym portalu. Puszki WOŚP staną również w niektórych sklepach na terenie Jastrzębia.

Jak informuje sztab, przyszłoroczny WOŚP w Jastrzębiu, będzie nieco skromniejszy niż poprzednio. - Chcemy wydać jak najmniej, a zebrać jak najwięcej - mówi Marcin Faryna, szef jastrzębskiego sztabu WOŚP.

Szczegóły na temat WOŚP w Jastrzębiu można na bieżąco śledzić na fanpage'u na Facebooku

Polub i udostępnij
Czytaj też

WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord! WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord!

Ruszają jastrzębskie licytacje na WOŚP Ruszają jastrzębskie licytacje na WOŚP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
do anonima22.12.2013 16:41

no to zorganizuj na "takiej wielkiej hali",. przyjdzie 300 osób, wrzuci po 2 zł, więc ładnie dopłacisz za ogrzewanie, prąd i ochronę.

Gość22.12.2013 13:40

tata wielka hala.........

,,,22.12.2013 11:43

nie zbierajcie za darmo, nie bądźcie frajerami. Jak zachorujecie będziecie musieli za wszystko płacić. Gdy zaczyna działać ta WOŚP to ew. pomoc miała jeszcze sens. Leki w szpitalu były za darmo, czyli w ramach ubezpieczenia, wszelkie badania, dostęp do specjalistów znacznie łatwiejszy. Wtedy poszedłem na USG do szpitala i zrobili, za darmo. Teraz musiałem iść do prywaciarza i zapłacić 50. Innymi słowy - nie ma już nic za darmo i w tym momencie pracowanie za darmo to głupota.

Janusz 22.12.2013 11:18

Kiedy będą te rekiny w jastrzębiu widziałem ulotki ale nie doczytałem może ktoś wie ?>

krzychu22.12.2013 2:58

Czyli kto w tym roku pomoże owsikowi dozbierać do emerytury...

On kase ma - co z tymi, co za darmola kase dla niego zbierają?

Kasia21.12.2013 16:20

Bardzo fajne zespoły,namawiam całe gimnazjum i idziemy wszyscy.

Korwin Nowi Paranoicy Jastrzębie-Zdrój21.12.2013 12:54

Idziemy! Zwartym szeregiem, bierzemy ich żywcem!

Pokaż wszystkie opinie (20)