Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 grudnia 2013

ZS nr 9 z Jastrzębia wygrał konkurs "Eko Odkrywcy"

ZS nr 9 z Jastrzębia wygrał konkurs "Eko Odkrywcy"
fot. sxc.hu

W miniony poniedziałek ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Eko Odkrywcy". Zespół Szkół nr 9 z Jastrzębia-Zdroju zdobył pierwsze miejsce w konkursie.

Konkurs zakładał zgłaszanie projektów ekologicznych, który miały charakter badawczy i zakładały zaangażowanie uczniów. Takim projektem jest "Eko - Goście Łąki Kwietnej", który zgłoszony został przez Małgorzatę Reichman z ZS nr 9. Projekt z Jastrzębia zakłada zdobywanie przez uczniów umiejętności ogrodniczych, pielęgnacji roślin oraz wiedzy na temat pospolitych owadów zapylających.

Szkoła otrzymała 5000 złotych na realizację projektu. Za pieniądze m.in. rozbuduje ogród oraz łąkę kwietną, a także zakupi nowe sadzonki roślin.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wypuścili motyle, którymi się opiekowali Wypuścili motyle, którymi się opiekowali

Przedstawiciele ZS nr 9 odwiedzili Grecję Przedstawiciele ZS nr 9 odwiedzili Grecję

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
JANJAR4725.12.2013 10:13

Brawo młodzież, brawo nauczyciele i opiekunowie. Brawo.