Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
31 grudnia 2013

Sprawca rozboju zatrzymany. Chował się w wersalce

Sprawca rozboju zatrzymany. Chował się w wersalce
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymany mężczyznę, który dokonał rozboju w nocy z 20 na 21 grudnia w jednym z lokali na osiedlu Zofiówka. 21-latek schował się przed policjantami w… wersalce.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 21 grudnia o 3 w nocy na terenie jednego z pubów. 21-latek dokonał kradzieży portfela z gotówką stanowiącą utarg. Barmanka widząc to próbowała odzyskać skradziony portfel, ale mężczyzna wyjął nóż i zranił ją w głowę. Kobietę z raną ciętą głowy zabrało pogotowie.

Po ustaleniu sprawcy, policjanci zjawili się w mieszkaniu mężczyzny. Ten chcąc uniknąć odpowiedzialności schował się przed funkcjonariuszami w wersalce. Mężczyzna został już aresztowany.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
znawca_tematu03.01.2014 7:57

Widać jego horyzonty pomysłowości zostały raz i na zawsze ustalone we wczesnym dzieciństwie. Tam pewnie się chował jak ojciec z pasem szukał winowajcy nieoczekiwanych braków we własnym portfelu. :-)))

hhhwdp02.01.2014 22:36

****** pajacowi ze ją zranił mógł przynajmniej uciec z kwitem swinia

?02.01.2014 16:30

a który to lokal ktoś coś wie?

jula01.01.2014 16:40

Dobrze że się nie schował do lodówki..

Spokojny31.12.2013 17:30

Udawał bandyte a okazał się zwykłym d..pkiem.