Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
2 stycznia 2014

Termomodernizacja ZS nr 2 już ukończona

Termomodernizacja ZS nr 2 już ukończona
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 2 właśnie dobiegła końca. Wykonane prace mają przyczynić się do zmniejszenia zapotrzebowania na energię cieplną budynku, a co za tym idzie obniżeniem kosztów jego utrzymania.

Projekt termomodernizacji współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej. Jego wartość wyniosła 5,3 mln, natomiast dofinansowanie unijne to 3 mln zł. W ramach prac wykonana została modernizacja części dydaktycznej oraz basenowej obiektu.

Prace prowadzone w części dydaktycznej objęły m.in. prace przy elewacji, wymianę rur, stolarki okiennej i drzwiowej. W części basenowej obiektu ocieplono ściany, wyremontowano klatkę schodową i schody, wymieniono również pokrycie dachu. W całym budynku przeprowadzono również prace związane z wymianą instalacji c.o. wraz z modernizacją źródła ciepła.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W  ZS 2 stawiają na umiejętności językowe W ZS 2 stawiają na umiejętności językowe

Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu? Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
uczennicaszkoły06.01.2014 18:57

jest to stare zdjęcie jeszcze przed modernizacją, po modernizacji jest nowy front szkoły, podjazd dla inwalidów i porecz na schodach ;) i czy ja wiem jeszcze do końca nie jest wszystko zrobione ale coraz lepiej ;)

Gość03.01.2014 15:55

ja bym powiedział, że nawet 3 lata.. a szkoła dalej brzydko wygląda, chyba że te zdjęcie jest nie aktualne, bo mogli chociaż te pustaki na wejściu otynkować i pomalować lewą część (chyba budynek A)

Alicja03.01.2014 0:36

A czy kiedykolwiek ZS6 się doczeka?!

jastrzębianka02.01.2014 14:50

2 lata ! BRAWO !

a02.01.2014 10:44

Dobrze by było by zadbali o gaszenie oświetlenia, bo świeci się tam w dzień i w nocy a to też kosztuje.