Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 stycznia 2014

JSW uruchomi internetową "strefę sztygara"

JSW uruchomi internetową "strefę sztygara"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spóła Węglowa uruchomi w styczniu "Strefę sztygara i nie tylko", czyli internetową platformę szkoleniowo-informacyjną dla swoich pracowników.

Dostęp do strefy będą mieli pracownicy JSW. Wraz z paskiem zarobkowym otrzymają oni informację z instrukcją dotyczącą założenia konta. W platformie, będą znajdować się m.in. podstawowe akty prawne i testy kontrole. Każdy zarejestrowany będzie mógł uczestniczyć w konkursie BHP, każdego miesiąca rozwiązując na stronie test. Zwycięzcą zostanie pracownik, który uzyska największą ilość punktów w najkrótszym czasie. Sześciu najlepszych zostanie automatycznie zakwalifikowanych do "Konkursu z zakresu znajomości zasad i przepisów bhp o Puchar Prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej”, który odbędzie się w październiku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
do adam14.11.2017 14:21

Spoko. ..spoko kapusie byli zawsze i nadal są. Teraz PiS nadał im nazwę - sygnaliści. Ponadto są pod ochroną. ..
nie wolno ich zwolnić, przenieść, obniżyć stawki. .itd... możesz spokojnie sygnalizować.

Gerard07.01.2014 21:57

Jo ni byda tego rozwiązywoł bo jak się ciulna i zdobyda mało punktów to zacznom nas wyciepywać z gruby, synki nie dejcie sie podejść. Jo wom mówia lepiej poczytejcie se interia albo naszo klasa xD

Górnik07.01.2014 21:02

A możeby tak na Jas-Mosie ściana 23 /502 posłać w końcu odpowiedzialny dozór, wymienić głośniki itp. Zająć się poważnymi sprawami, a nie piarem i innymi pierdołami! Zalatwcie żeby pociąg ludziom z dworca nie odjeżdżał!

Czcigodny ze szczytu07.01.2014 19:05

"Zemsta sztygara" - piłem, trochę cierpkie ale nieźle kopie

antyfan jarka07.01.2014 11:45

a moze by tak na tym "sztajger zone" byly by dostepne paski, informacje na temat szkolen badan itp, kazdy by wiedzial kiedy jak i co, a wogole to niech zmienia ta glupia nazwe bo w koncu to jest dla wszystkich pracownikow

makler07.01.2014 10:04

Akcje dalej w dół.....

Gość07.01.2014 9:58

Szkoda, że pasków z wypłaty nie wysyłają na email. Zawsze zapominam pobrać albo zmiana nie pasuje i tak odbieram po czasie cały plik.

Pokaż wszystkie opinie (15)