Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
7 stycznia 2014

Policja prowadzi akcję "Bezpieczne powroty 2014"

Policja prowadzi akcję "Bezpieczne powroty 2014"
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Policjanci na całym Śląsku prowadzą od wczoraj akcję "Bezpieczne powroty 2014". - Kierujący mogą spodziewać się licznych patroli, które będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Akcja będzie prowadzona do godziny 22.00 - informuje policja.

Działania „Bezpieczne powroty 2014”  trwają od wczoraj od godz.14.00. Policjanci zostali skierowani w rejon głównych ciągów komunikacyjnych województwa śląskiego. Policjanci kontrolują przede wszystkim stan trzeźwości kierujących i prędkość z jaką się poruszają. Mundurowi sprawdzają także stan techniczny pojazdów, przestrzeganie przez uczestników ruchu drogowego obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz sposób przewożenia dzieci.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas podróży. Pamiętajcie Państwo o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym o zapinaniu pasów oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci. Pod żadnym pozorem nie siadajmy za kierownicą po spożyciu alkoholu! Życie i zdrowie, które w ten sposób chronimy jest rzeczą bezcenną - proszą policjanci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość08.01.2014 20:18

janek jak bys nie pił rano to bys ich widzial

Kierowca07.01.2014 18:46

Najważniejsze jest postraszyć. Reszta już jest drobiazgiem.

H.Kloss07.01.2014 11:51

Akcja "liść dębu" w lesie Waipert

Pijany kierowca07.01.2014 10:41

Gdzie policja kontroluje bezpieczeństwo? W pizzerii?

Janek07.01.2014 10:28

Jeżdżę od rana po całym Jastrzębiu i jeszcze żadnego patrolu nie spotkałem