Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
7 stycznia 2014

Policja prowadzi akcję "Bezpieczne powroty 2014"

Policja prowadzi akcję "Bezpieczne powroty 2014"
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Policjanci na całym Śląsku prowadzą od wczoraj akcję "Bezpieczne powroty 2014". - Kierujący mogą spodziewać się licznych patroli, które będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Akcja będzie prowadzona do godziny 22.00 - informuje policja.

Działania „Bezpieczne powroty 2014”  trwają od wczoraj od godz.14.00. Policjanci zostali skierowani w rejon głównych ciągów komunikacyjnych województwa śląskiego. Policjanci kontrolują przede wszystkim stan trzeźwości kierujących i prędkość z jaką się poruszają. Mundurowi sprawdzają także stan techniczny pojazdów, przestrzeganie przez uczestników ruchu drogowego obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz sposób przewożenia dzieci.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas podróży. Pamiętajcie Państwo o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym o zapinaniu pasów oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci. Pod żadnym pozorem nie siadajmy za kierownicą po spożyciu alkoholu! Życie i zdrowie, które w ten sposób chronimy jest rzeczą bezcenną - proszą policjanci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość08.01.2014 20:18

janek jak bys nie pił rano to bys ich widzial

Kierowca07.01.2014 18:46

Najważniejsze jest postraszyć. Reszta już jest drobiazgiem.

H.Kloss07.01.2014 11:51

Akcja "liść dębu" w lesie Waipert

Pijany kierowca07.01.2014 10:41

Gdzie policja kontroluje bezpieczeństwo? W pizzerii?

Janek07.01.2014 10:28

Jeżdżę od rana po całym Jastrzębiu i jeszcze żadnego patrolu nie spotkałem