Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 stycznia 2014

Znowu trafił na komendę. Nie nacieszył się wolnością

Znowu trafił na komendę. Nie nacieszył się wolnością
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

25-letni mężczyzna, który w ostatnich dniach dokonał kradzieży w sklepie spożywczym, ponownie trafił na komendę. Tym razem, nie za kradzież, a za zniszczenie kamery.

O 25-letnim jastrzębianinie i jego koledze, którzy ukradli m.in. alkohol ze sklepu spożywczego, informowaliśmy wczoraj (zobacz informację). Okazało się, że niedługo po opuszczeniu komendy przez 25-latka, ponownie do niej trafił. Powodem było zatrzymanie w związku ze zniszczeniem kamery monitoringu, znajdującej się w bloku przy ulicy Zielonej.

- Mężczyzna przy użyciu noża wyrwał kamerę, powodując straty na kwotę ponad 600 złotych. Tłumaczył, że był zdenerwowany i chciał w ten sposób wyładować swoją złość - informuje policja.

O jego losie zadecyduje teraz sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
LTD13.01.2014 23:16

dajcie mu zarobić, a za pierwsze 600zł niech odkupi kamerę...

Aldona10.01.2014 11:28

Do psychiatryka zamknąć tego czubka!

John09.01.2014 12:05

Skoro taki naładowany to niech go wyślą na prace społeczne i niech pracuje dla PAŃSTWA za DARMO. Każdy będzie miał zysk.