Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
9 stycznia 2014

Znowu trafił na komendę. Nie nacieszył się wolnością

Znowu trafił na komendę. Nie nacieszył się wolnością
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

25-letni mężczyzna, który w ostatnich dniach dokonał kradzieży w sklepie spożywczym, ponownie trafił na komendę. Tym razem, nie za kradzież, a za zniszczenie kamery.

O 25-letnim jastrzębianinie i jego koledze, którzy ukradli m.in. alkohol ze sklepu spożywczego, informowaliśmy wczoraj (zobacz informację). Okazało się, że niedługo po opuszczeniu komendy przez 25-latka, ponownie do niej trafił. Powodem było zatrzymanie w związku ze zniszczeniem kamery monitoringu, znajdującej się w bloku przy ulicy Zielonej.

- Mężczyzna przy użyciu noża wyrwał kamerę, powodując straty na kwotę ponad 600 złotych. Tłumaczył, że był zdenerwowany i chciał w ten sposób wyładować swoją złość - informuje policja.

O jego losie zadecyduje teraz sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
LTD13.01.2014 23:16

dajcie mu zarobić, a za pierwsze 600zł niech odkupi kamerę...

Aldona10.01.2014 11:28

Do psychiatryka zamknąć tego czubka!

John09.01.2014 12:05

Skoro taki naładowany to niech go wyślą na prace społeczne i niech pracuje dla PAŃSTWA za DARMO. Każdy będzie miał zysk.