Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
10 stycznia 2014

Groził policjantom pozbawieniem życia

Groził policjantom pozbawieniem życia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy ze środy na czwartek, policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas legitymowania zaczął grozić im pozbawieniem życia i zwolnieniem ze służby. Jastrzębianin trafił do aresztu.

Policjanci podczas patrolowania Alei Piłsudskiego, w nocy z 8 na 9 stycznia, zauważyli mężczyznę, który z wyglądu podobny był do osoby poszukiwanej. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować osobę by potwierdzić lub nie swoim przypuszczeniom. 25-latek odmówił okazania dowodu osobistego, po czym wulgarnie odnosząc się do policjantów, zaczął szarpać jednego z nich, próbując uciec.

- Kiedy stróże prawa poinformowali jastrzębianina o zatrzymaniu, ten zaczął kierować pod ich adresem groźby zwolnienia ze służby oraz pozbawienia życia. 25-latek trafił do policyjnego aresztu - informuje jastrzębska policja.

O losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość13.01.2014 18:03

a czy ktoś napisał, że nie ma?

Kamil13.01.2014 16:56

policja ma prawo Cie legitymowac. Podają powód - jesteś podobny do kogos z opisu. Poakzujesz dokumenty itd i sprawa zalatwiona

Gość13.01.2014 15:58

Znalazł się pretekst do legitymowania... Ja być może też bym się wkurzył. Buractwo po obu stronach w tym wypadku....

Gość13.01.2014 10:03

jak dla mnie to kibic pomarańczy, uciekł mu ostatni PKS i robił awanturę szukając remizy

ano11.01.2014 20:08

Acha, czyli to po prostu kibic GKS...Już mają wytłumaczenie, jak zwykle :D Zawsze napadani, zawsze pokrzywdzeni...

Gość10.01.2014 23:19

Tak... ludzie na przystanku się patrzą. W nocy? Nie rozumiem kompletnie takich opinii i zachowania. Skoro to absurd i wiesz ze nie jestes poszukiwany to co za problem pokazać dokument.

Gość10.01.2014 22:45

Rozkmińcie sobie to na chłodno: podchodzi do was policja (bo wzięli Cię za jakiegoś poszukiwanego bandytę) - oczywiście Ty sobie z tego nie zdajesz sprawy, wyrywają Cie z tłumu i oświadczają, że jesteś zatrzymany i masz się wylegitymować. Oczywiście masz świadomość, że to kompletny absurd i nie prawda, ale oni są innego zdania no i najważniejsze odnoszą się do Ciebie jak do bandyty, ludzie dookoła na przystanku patrzą na Ciebie... ja mu się nie dziwie takiego zachowania, bo ja pewnie sam bym się tak zachował, jedynie z tą śmiercią przesadził.

Pokaż wszystkie opinie (11)