Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
13 stycznia 2014

Pewna wygrana JKH GKS w Nowym Targu

Pewna wygrana JKH GKS w Nowym Targu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

7:0 wygrali hokeiści JKH GKS Jastrzębie w meczu z MMKS Podhale Nowy Targ. Setnego gola w barwach JKH zaliczył w tym spotkaniu Maciej Urbanowicz.

Pierwsza bramka padła już w 3. minucie. Jej autorem był kapitan JKH, Maciej Urbanowicz. Kilka minut później na listę strzelców wpisał się Damian Kapica, który pokonał bramkarza z Nowego Targu w sytuacji sam na sam. Gospodarze nie potrafili przełamać ataku jastrzębskich hokeistów. W tej tercji gole strzelali jeszcze Leszek Laszkiewicz i Richard Bordowski.

Druga tercja to dalsza dominacja jastrzębian na lodowisku. Tym razem jednak zdołali tylko raz pokonać bramkarza rywali. W 27. minucie ponownie krążek do bramki strzelił Damian Kapica.

Ostatnia odsłona była już tylko formalnością. Tempo gry opadło, a zawodnicy obu drużyn grali już z mniejszym zaangażowaniem. W 46. minucie ponownie do bramki strzelił Maciej Urbanowicz, dla którego był to setny gola w barwach JKH (do tej pory udało się to Petrowi Lipinie - 127 goli i Mateuszowi Danielukowi - 115 goli). Na zakończenie siódmą bramkę zdobył jeszcze Richard Bordowski.

MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 0:7 (0:4, 0:1, 0:2)
0:1 (02:06) Maciej Urbanowicz - Mateusz Sordon
0:2 (06:13) Damian Kapica - Leszek Laszkiewicz
0:3 (09:18) Leszek Laszkiewicz - Grzegorz Pasiut, Damian Kapica
0:4 (14:52) Richard Bordowski - Maciej Urbanowicz
0:5 (27:47) Damian Kapica - Leszek Laszkiewicz
0:6 (45:24) Maciej Urbanowicz
0:7 (56:53) Richard Bordowski - Richard Kral, Radek Prochazka (5/4)

MMKS Podhale Nowy Targ: Niesłuchowski (od 14:52 B. Kapica) - Łabuz, Mrugała, P. Michalski, Bryniczka (2'), Zarotyński - Tomasik, K. Kapica, Wielkiewicz, Dziubiński, Gruszka - Landowski, Szumal, Olchawski, Wronka, M. Kmiecik - Daniel Kapica.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Bryk, Górny, Prochazka, Kral, Danieluk (2') - Flaszar, Rompkowski, Laszkiewicz, Pasiut, Damian Kapica (2') - Sordon, Pastryk, Bordowski (2'), Zdenek, Urbanowicz - Zatko, Marzec, Kulas, Kogut.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Pan InformatorPan Informator14.01.2014 14:12

Transmisję tym razem przeprowadzi MalopolskaTV.pl - http://www.malopolskatv.pl/hokej-14-01-jkh-gks-aksam-unia/ 

Reznar14.01.2014 14:11

Będzie transmisja meczu JKH vs UNIA?