Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
17 stycznia 2014

Odbędzie się kolejny slalom rodzinny w Istebnej

Odbędzie się kolejny slalom rodzinny w Istebnej
fot. UM Jastrzębie

9 lutego miasto zorganizuje VII Rodzinny Slalom Gigant na wyciągu "Złoty Groń" w Istebnej. Chętne osoby zgłaszać się mogą do 4 lutego.

Po raz kolejny odbędzie się slalom rodziny o puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. To już siódma edycja tej imprezy.

Starty podzielone zostaną na 2 grupy wiekowe - dzieci i młodzież oraz dorośli. Zapisy są przyjmowane w biurze MOSiR w pokoju nr 6, wyłącznie osobiście, do 4 lutego. Wpisowe to 30 zł dla osób dorosłych, 20 zł dla dzieci i młodzieży oraz 15 zł dla osób towarzyszących, nie startujących w zawodach.

Zobacz regulamin VII Slalomu Rodzinnego

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj

A może na narty do Istebnej? A może na narty do Istebnej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Adam18.01.2014 8:09

na igielicie :P

$$17.01.2014 22:09

Uuuu pieniążków chcą coraz więcej...

.17.01.2014 13:58

Na dzień dzisiejszy to tam nie ma śniegu