Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
20 stycznia 2014

Ukradł bramę wjazdową i chciał ją sprzedać

Ukradł bramę wjazdową i chciał ją sprzedać
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

34-letni jastrzębianin może spędzić w więzieniu nawet 7 i pół roku, z powodu kradzieży furtki i bramy wjazdowej. Część skradzionych rzeczy sprzedał na złom.

Policjanci zatrzymali 34-latka, który ukradł z posesji furtkę i bramę wjazdową. Pierwsza z kradzieży miała miejsce na początku stycznia. Mężczyzna ukradł z posesji 54-latka, bramkę wjazdową po czym sprzedał ją w skupie złomu.

Kilka dni później, złodziej ponownie pojawił się na tej samej posesji. Tym razem upatrzył sobie bramę wjazdową. Właściciele skupu złomu jednak nie chcieli odkupić od 34-latka bramy.

- Złodziej nie był zaskoczony, kiedy policjanci zapukali do drzwi jego mieszkania. Zatrzymany przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Z uwagi na to, że przestępstw dopuścił się w warunkach tzw. recydywy, grozi mu teraz kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
mk21.01.2014 15:21

a tobie się wydaje, ze da się za darmo żyć? Da się, ale u mamusi. A jak umrze to co wtedy?

Gość21.01.2014 14:23

Dziwne że Angliki dopiero teraz zrozumieli o co tym emigrantom chodzi...o kase!!

mk21.01.2014 12:38

jak będzie prawdziwy socjał to nie będzie niżu, proste, bo w PL wystarczy, ze się komuś noga podwinie, straci robotę i co? I dostanie 340 zł na dziecko plus ewentualne ochłapy z pomocy społecznej, za to nie da się żyć. W UK jest zupełnie inaczej, tam państwo nie zostawi rodziny z dziećmi samych sobie, mogą dać mieszkanie i zapłacić cały czynsz, jeszcze dołożyć zasiłek, za który da się normalnie żyć. Teraz chcą to obciąć nowym emigrantom i się różne tam Radki oburzają. Sami nic nie dają albo niewiele, ale uważają, ze Brytyjczycy to powinni.

Gość21.01.2014 12:14

Ja swoje dzieci utrzymuję za swoje pieniądze i nie widzę powodu, żeby płacił na nie sąsiad. Mam tyle dzieci na ile mnie stać, chcę im zapewnić bowiem wykształcenie i start w dorosłe życie. W Polsce powszechna jest jednak ochrona życia od poczęcia do wypłaty becikowego. Samotna matka chyba powinna wiedzieć z kim ma dziecko ? Dlaczego ma płacić państwo, a nie ojciec? Zapomnieliście o dopłatach do czynszu, kasie na węgiel itp. Pogadajcie z panią B. lub W. z Wielkopolskiej, a uświadomią Wam, co zrobić , żeby siedzieć z gromadką dzieci na ławce, wszystkie miały komórkę i laptopa. Panie zawsze mają czas na fryzjera i zakupy modnych ciuchów.

Marycha.21.01.2014 11:39

Jak dobrze zapłaco [państwo] to bedziem "robić" dzieci

do Ubaw21.01.2014 11:04

Masz tu te twoje eldorado socjalne:
Zasiłek dla samotnej matki 2014 - ile wynosi:
1. 77 zł - na dziecko do 5. roku życia
2. 106 zł - na dziecko powyżej 5. roku życia
3. 115 zł - na dziecko powyżej 18. roku życia do 24 lat,
(...) Samotna matka ma także prawo do dodatku do zasiłku rodzinnego. Dodatek ten wynosi 170 zł na jedno dziecko, ale maksymalnie 340 zł łącznie.
"Wystarczy podać, ze ojciec nieznany" i żyjesz jak król, ty i dziecko, za 340 zł, haha

Pokaż wszystkie opinie (13)