Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 stycznia 2014

Niedługo wyruszy misja medyczna do Paragwaju

Niedługo wyruszy misja medyczna do Paragwaju
fot. to-misja.pl

Pod koniec stycznia rusza kolejna misja medyczna do Paragwaju. To już czwarty raz piątka osób z Jastrzębia wyruszy do Ameryki Południowej.

Do Paragwaju, a konkretnie do miejscowości Guarambare, jedzie siedem osób, w tym pięć z Jastrzębia. Są to lekarze, pielęgniarki oraz dwaj księża. Na co dzień medycy pracują w jastrzębskim szpitalu. Członkowie misji wyruszą 28 stycznia o godzinie 6:00 sprzed Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Jastrzębiu-Zdroju.

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat odbytych misji oraz tej już zaplanowanej, mogą odwiedzić bibliotekę miejską 23 stycznia. O godzinie 18:00 pojawi się tam ksiądz Wojciech Grzesiak, główny organizator misji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Misja Paragwaj zamyka ośrodek zdrowia. Kościół odcina się od przedsięwzięcia  Misja Paragwaj zamyka ośrodek zdrowia. Kościół odcina się od przedsięwzięcia

Wolontariusze oburzeni działaniami biskupa Wolontariusze oburzeni działaniami biskupa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
kubajątko01.02.2014 1:11

gościu drogi trzeba czytać ze zrozumieniem :) jest napisane ze organizatorem jest Wojciech Grzesiak. Nie widze w tym zadnej tajemnicy ;) chodzilo raczej o to zeby sie tam wybrac w celu poznania szczegolow misji :) pozdrawiam

Gość21.01.2014 19:59

A co jak nie mam czasu iść do biblioteki, bo jestem w Mławie np. w tym czasie? To taka tajemnica powiedzieć kto to organizuje? Bo chyba nie kościelny z parafii....

a21.01.2014 12:56

No to teraz czekamy na rewizytę Paragwajczyków , może chociaż nauczą nas grać w piłkę nożną, a może jakiś szaman wyleczy moje chore stawy, bez półrocznego oczekiwania do specjalisty.