Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 stycznia 2014

Prowadził samochód pod wpływem narkotyków

Prowadził samochód pod wpływem narkotyków
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek, w ręce policjantów wpadł 30-latek, który jak się okazało prowadził samochód pod wpływem metamfetaminy. Za jazdę pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków grożą mu teraz 3 lata więzienia.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia na ulicy Wyspiańskiego. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. W jego samochodzie zauważyli folię z białym proszkiem w środku. Okazało się, że jest to metamfetamina. Mężczyzna został poddany badaniu na narkotykowym testerze, który wykazał, że 30-latek znajduje się pod wpływem pochodnej amfetaminy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Poza utratą prawa jazdy, grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
NEEE aaa22.01.2014 15:21

znów opel???

a21.01.2014 12:50

Jeszcze nie wiemy jak pozbyć się alkoholików w swoich bolidach, a już mamy kolejny problem ćpuny na drogach, policja ich ściga, nierychliwe sądy czasem skażą, a ludzie giną, posłowie ciągną jałowe debaty i tak żyjemy od tragedii do tragedii.