JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zacięty mecz z Sanokiem. JKH przegrał w karnych

JKH GKS Jastrzębie przegrał po zaciętym meczu z Ciarko PBS Bank KH Sanok 6:5. Jastrzębianie prowadzili jeszcze na 23 sekundy przed końcem trzeciej tercji. Gospodarze jednak wyrównali, a później pokonali JKH w karnych.

Zdjęcie archiwalne

Na pierwszą tercję podopieczni Mojmira Trliczika wyjechali w bojowych nastrojach. Widać to było po grze hokeistów. Już w 4. minucie wynik otworzy Mateusz Danieluk. Kilka minut później Przemysława Odrobnego pokonał Martin Vozdecky. Choć jastrzębianie mieli wiele groźnych akcji, kolejnego gola ponownie zdobyli Sanoczanie w 16. minucie.

Druga tercja była równie zacięta. W 25. minucie na listrzę strzelców wpisał się Miroslav Zatko i tym samym doprowadził do remisu 2:2. Z tego wyniku jastrzębianie nie cieszyli się zbyt długo, bo już w minutę później krążek do jastrzębskiej bramki wrzucił Samson Mahbod. Szybka wymiana ciosów i ponownie bramkarz drużyny z Sanoka musiał skapitulować przed Mateuszem Danielukiem. W 36. minucie czwartą bramkę dla JKH dołożył Damian Kapica. Było już 3:4.

W trzeciej tercji lepiej prezentowali się zawodnicy Ciarko Sanok. Swoją okazję wykorzystali w 47. minucie, kiedy jastrzębianie grali w osłabieniu. Wtedy pewnym strzałem popisał się Marek Strzyżowski. Chwilę później, tym samym odpowiedział Mateusz Danieluk, dla którego był to już 3 gol w tym meczu. Mimo napiętej sytuacji jastrzębianie byli prawie pewni zwycięstwa. Pod koniec meczu trener gospodarzy zdecydował się zdjąć bramkarza i wprowadzić kolejnego zawodnika na lodowisko. Ten ruch, na nieszczęście dla jastrzębian, okazał się być trafiony, ponieważ sanoczanie zdołali wyrównać na 23 sekundy przed końcem meczu.

W dogrywce żadna z drużyn nie zdobyła gola. O meczu zdecydować miały karne. W tych nie najlepiej zaprezentowali się jastrzębianie. Cała odpowiedzialność spoczywała na Przemysławie Odrobnym, który musiał ostatecznie skapitulować w siódmej serii rzutów karnych.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 6:5 k. (2:1, 1:3, 1:1, d. 0:0, k. 1:0)
0:1 (03:42) Mateusz Danieluk - Miroslav Zatko, Radek Prochazka
1:1 (11:16) Martin Vozdecky - Robert Kostecki, Krzysztof Zapała
2:1 (15:40) Krzysztof Zapała - Petr Szinagl (5/4)
2:2 (24:44) Miroslav Zat'ko - Radek Prochazka (5/4)
3:2 (25:47) Samson Mahbod - Jakob Milovanovic (5/4)
3:3 (27:58) Mateusz Danieluk - Radek Prochazka
3:4 (36:45) Damian Kapica - Mateusz Danieluk
4:4 (46:26) Marek Strzyżowski - Samson Mahbod, Martin Vozdecky (5/4)