Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 stycznia 2014

Lorenzo Bernardi wylosuje grupy na MŚ

Lorenzo Bernardi wylosuje grupy na MŚ
fot. Tomasz Zalewski / jastrzebieonline.pl

Trener Jastrzębskiego Węgla, Lorenzo Bernardi wylosuje grupy na mistrzostwa świata w siatkówce, które rozegrane zostan w tym roku w Polsce. Losowanie odbędzie się w poniedziałek 27 stycznia o 19:00.

Lorenzo Bernardi jako jeden z trzech osób będzie losował grupy na tegoroczne mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. Oprócz niego zrobią to Tomasz Wójtowicz oraz Vladimir Grbić. Losowanie odbędzie się 27 stycznia o 19:00 podczas gali w Sali Kongresowej w Warszawie.

- Jestem dumny z tego wyboru. To dla mnie wielki honor. Czempionat globu będzie dla Polski jednym z największych wydarzeń sportowych w historii. To wspaniałe, że mistrzostwa odbędą się właśnie w Polsce, gdzie siatkówka cieszy się taką popularnością i jest traktowana jak religia. Turniej obejrzy wielu ludzi, a do tego pewnie pojawi się wielu gości z zagranicy - mówi szkoleniowiec JW, Lorenzo Bernardi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!