Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
27 stycznia 2014

Chciał się zabić. Uratował go przypadkowy pieszy

Chciał się zabić. Uratował go przypadkowy pieszy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę policjanci otrzymali telefon od jastrzębianina, który zauważył człowieka trzymającego nóż i mającego ślady krwi na szyi i rękach. 35-latek chciał się zabić.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 26 stycznia. W pobliżu źródełka na ulicy Popiełuszki, pieszy zauważył mężczyznę, który na szyi i rękach miał ślady krwi. Jastrzębianin szybko zadzwonił na policję.

Po przyjeździe policjantów, okazało się, że mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. 35-latek przebywał na przepustce z zakładu karnego. W trakcie rozmowy wyznał, że do targnięcia się na swoje życie skłoniły go problemy osobiste.

- Z uwagi na posiadane rany cięte szyi oraz przedramion, mundurowi udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Jastrzębianin trafił pod fachową opiekę medyczną - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość30.01.2014 14:53

Kamil, Tobie potrzebna jest wizyta u psychologa. Pomyśl o tym. Tak będzie lepiej dla Ciebie i ludzi z Twojego otoczenia.

Kamil28.01.2014 17:02

Dziękuje :) Nie przeszkadzajcie w ogóle w tym co robię ;)

Gość27.01.2014 22:54

tobie kamil na pewno nie przeszkodzimy, jeśli chciałbyś nam wyświadczyć taką przysługę

Kamil27.01.2014 13:17

Nie powinniśmy przeszkadzać obywatelom w ich prywatnych sprawach.