Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
EkoOkna
28 stycznia 2014

Szukają 44-letniego Sylwestra Nowackiego

Szukają 44-letniego Sylwestra Nowackiego

Jastrzębska policja prowadzi poszukiwania za Sylwestrem Nowackim. Mężczyzna wyjechał z miasta i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

44-latek wyjechał z Jastrzębia-Zdroju w marcu 2013. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Mężczyzna jest osobą bezdomną, która prowadzi wędrowny tryb życia. Jak informuje policja, prawdopodobne jest, że może przebywać na terenie Krakowa w pobliżu dworców autobusowych. Cechą charakterystyczną 44-latka jest to, że utyka na lewą nogę.

Rysopis:

  • około 160-165 cm wzrostu;
  • szczupłej budowy ciała, waga 65 kg;
  • włosy ciemne, długie, proste;
  • twarz pociągła;
  • oczy niebieskie;
  • nos prosty;
  • uszy średnie, przylegające;
  • widoczne braki w uzębieniu.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
przemkoprzemko28.01.2014 20:25

bardzo podobny, też go stamtąd kojarzę, mówił że trochę popił i żona nie chce go w takim stanie widzieć :), ale to było kilka miesięcy temu.

power28.01.2014 10:54

Kurde....nie jestem pewien, ale podobnemu dawałem pieniądze na parkingu w Kauflandzie, bo prosił o jedzenie lub pieniążki. Nie jestem pewien...