Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 stycznia 2014

Sebastian Urbanek o krok od medalu na MP

Sebastian Urbanek o krok od medalu na MP
fot. KB MOSiR

Sebastian Urbanek, wychowanek Klubu Biegacza MOSiR dobrze zaprezentował się podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Spale. Jastrzębianin mimo, że nie stanął na podium, ustanowił swój rekord życiowy.

Podczas Mistrzostw Polski w Spale, Sebastian Urbanek po raz pierwszy w swojej karierze przekroczył barierę 23 sekund w biegu na 200 metrów. Jego wynik to 22.93 sekundy (w eliminacjach 22.99). Do brązowego medalu zabrakło mu 0,19 sekundy.

W zawodach startował również Kamil Krakowczyk, który uzyskał czas 54.28 sek. w biegu na 400 metrów i również nie znalazł się na podium. Był to jego debiut w Mistrzostwach Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
hejka28.01.2014 15:07

"o krok od medalu" w biegu na 200 metrów, to sporo, sporo...