Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
29 stycznia 2014

Szkoły zebrały na WOŚP prawie 42 tys. zł

Szkoły zebrały na WOŚP prawie 42 tys. zł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczniowie z jastrzębskich szkół zebrali prawie 42 tysiące złotych. Przypomnijmy, cała zebrana kwota to 108 tysięcy złotych.

Sztab WOŚP w Jastrzębiu po raz kolejny ogłosił konkurs na "Najbardziej WOŚPową szkołę". W tym roku wzięło w nim udział 12 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w tym gimnazjum z Pielgrzymowic.

Łączna kwota zebrana przez uczniów to 41 812 złotych. Najwięcej zebrał Zespół Szkół nr 6, bo 7 852 złote. Pieniądze zbierane m.in. w Galerii Jastrzębie, gdzie odbywały się występy artystyczne i licytacje przedmiotów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord! WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord!

Ruszają jastrzębskie licytacje na WOŚP Ruszają jastrzębskie licytacje na WOŚP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Alicja30.01.2014 12:13

Brawa dla koordyatorów i wolontaruszy ze szkół, a szczególnie z ZS 6 (nie tylko dlatego jednak, że zebrała najwięcej).

hejka29.01.2014 11:04

To mniej niż połowa jednej wypłaty prezesa Grada, tego, który "buduje" elektrownię atomową :D