Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 stycznia 2014

Szkoły zebrały na WOŚP prawie 42 tys. zł

Szkoły zebrały na WOŚP prawie 42 tys. zł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczniowie z jastrzębskich szkół zebrali prawie 42 tysiące złotych. Przypomnijmy, cała zebrana kwota to 108 tysięcy złotych.

Sztab WOŚP w Jastrzębiu po raz kolejny ogłosił konkurs na "Najbardziej WOŚPową szkołę". W tym roku wzięło w nim udział 12 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w tym gimnazjum z Pielgrzymowic.

Łączna kwota zebrana przez uczniów to 41 812 złotych. Najwięcej zebrał Zespół Szkół nr 6, bo 7 852 złote. Pieniądze zbierane m.in. w Galerii Jastrzębie, gdzie odbywały się występy artystyczne i licytacje przedmiotów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP

WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord! WOŚP w Jastrzębiu zebrał ponad 132 000 złotych! Jest rekord!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Alicja30.01.2014 12:13

Brawa dla koordyatorów i wolontaruszy ze szkół, a szczególnie z ZS 6 (nie tylko dlatego jednak, że zebrała najwięcej).

hejka29.01.2014 11:04

To mniej niż połowa jednej wypłaty prezesa Grada, tego, który "buduje" elektrownię atomową :D