Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 stycznia 2014

Pożar na Kusocińskiego. Paliła się wersalka

Pożar na Kusocińskiego. Paliła się wersalka
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek, 28 stycznia paliło się mieszkanie w jednym z bloków przy ulicy Kusocińskiego. W trakcie pożaru lokatorów nie było w domu.

Na miejsce zdarzenia przyjechały cztery zastępy straży pożarnej. Po wejściu okazało się, że w jedym z pokojów paliła się wersalka. Jak informuje Mirosław Juraszczyk ze Straży Pożarnej, zadymienie było bardzo duże. Straty oszacowano na około 1500 złotych.

W trakcie pożaru lokatorów nie było w domu. Pojawili się na miejscu kiedy strażacy gasili pożar. Nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!