Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
30 stycznia 2014

Wrana odchodzi z GKS-u. Zagra w Grudziądzu

Wrana odchodzi z GKS-u. Zagra w Grudziądzu
fot. Olimpia Grudziądz / olimpiagrudziadz.com

Mateusz Wrana nie zagra już w barwach GKS-u 1962 Jastrzębie. Zawodnik został dostrzeżony przez działaczy pierwszoligowej Olimpii Grudziądz, gdzie będzie teraz grał.

21-letni Mateusz Wrana jest wychowankiem szkółki piłkarskiej MOSiR Jastrzębie. Przez ostatnie lata reprezentował jastrzębski GKS, z którym rozegrał 63 mecze ligowe i strzelił 13 goli.

- Dziękujemy Mateuszowi za lata owocnych występów w GieKSie i kilka naprawdę niezapomnianych goli, po których bramkarze rywali musieli łatać dziury w siatkach. Życzymy mu udanych występów w pierwszej lidze - pisze na swojej stronie klub GKS 1962 Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Lipa31.01.2014 12:54

Klub ? Podejrzewam że nic. Nie wiem czy jest u Nas zawodnik który miałby podpisaną umowę. Wszyscy są z kartami na rękach.

??30.01.2014 20:36

MOSiR coś tam dostanie, nie bój żaby, rodzice też zapewne. Teraz są takie umowy, że po każdym transferze macierzysty klub, czyli w tym wypadku MoSiR, kasują procent, no chyba, ze spaćkają sprawę przy umowie.

Old30.01.2014 15:08

Powodzenia Wrańcia,obyś nigdy nie zapomniał skąd jesteś.

janek30.01.2014 13:25

Ile klub dostał za transfer Mateusza do Olimpii G.?