Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
31 stycznia 2014

108 tysięcy złotych dotacji na kulturę w 2014 roku

108 tysięcy złotych dotacji na kulturę w 2014 roku
fot. jastrzebieonline.pl

Ponad 108 tys. zł miasto wyda w tym roku na dotacje dla organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą. Poniżej lista organizacji, które otrzymają pieniądze.

18,4 tys. zł trafi do Stowarzyszenia Orkiestra KWK JAS-MOS na realizacje zadania pn. Spotkania z muzyką.

Parafia Ewangelicko Augsburska otrzyma 24 990 zł na organizację IX Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa dostanie 10 999 zł na spotkania kulturalne przy fontannie Św. Franciszka oraz 16 tys. zł na realizację zadania "Drzewo i Blacha" Koncert Orkiestr Dętych.

Ponad 22 tys. zł trafi do Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębiu Górnym, która zorganizuje pokaz zabytkowych strażackich sikawek konnych.

15 797 zł otrzyma Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Przystanek Nadziei" na realizację zadania "Bliżej kultury, bliżej nas".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Coraz więcej pieniędzy na sport Coraz więcej pieniędzy na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Dodo31.01.2014 22:34

A 56 tysięcy poszło w luft !