Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 lutego 2014

Wysoka wygrana JKH. Hat-trick Bordowskiego

Wysoka wygrana JKH. Hat-trick BordowskiegoZobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Wynikiem 8:1 zakończył się niedzielny mecz między JKH GKS Jastrzębie a Podhalem Nowy Targ. Tym razem jastrzębianie byli w lepszej formie i zgarnęli trzy punkty.

Pierwsza tercja była dosyć spokojna i wyrównana. Pierwszy gol padł w 7. minucie. Jego autorem był Maciej Urbanowicz. Okazało się, że był to jedyny gol w tej tercji, choć obie drużyny miały wiele okazji do strzelania bramek.

Podczas drugiej tercji jastrzębianie się obudzili i atakowali zdecydowanie częściej. Już w 23. minucie krążek do bramki wrzucił Mateusz Bryk. Kilka minut później okazję wykorzystał Filip Stoklasa. Zaraz po tym golu doszło do pojedynku na pięści - najpierw między Barajewem a Pasiutem, a później Barajewem i Urbanowiczem. Wtedy też Rosjanin trafił na ławkę kar. W 31. minucie pierwszego gola strzelili zawodnicy z Nowego Targu. W tej tercji do bramki nowotarżan trafiał dwa razy Richard Bordowski.

Przy wyniku 5:1 nie można było się spodziewać innego obrotu spraw niż wygrana gospodarzy. Kolejną, szóstą bramkę zdobył Richard Kral, a po nim ponownie Richard Bordowski, który tym samym skompletował hat-tricka. Na 10 minut przed końcem meczu, w bramce Odrobnego zastąpił Kamil Feć. W 54. minucie kolejnego gola dołożył jeszcze Mateusz Rompkowski.

JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ 8:1 (1:0, 4:1, 3:0)
1:0 (06:41) Maciej Urbanowicz - Mateusz Bryk
2:0 (22:32) Mateusz Bryk - Urbanowicz, Grzegorz Pasiut
3:0 (26:06) Filip Stoklasa - Mateusz Danieluk, Miroslav Zatko (5/4)
3:1 (30:13) Piotr Kmiecik - Damian Tomasik
4:1 (34:20) Richard Bordowski - Radek Prochazka, Szymon Marzec
5:1 (37:04) Richard Bordowski - Radek Prochazka, Tomasz Pastryk
6:1 (45:08) Richard Kral - Filip Stoklasa
7:1 (49:54) Richard Bordowski - Szymon Marzec, Radek Prochazka
8:1 (53:12) Mateusz Rompkowski - Damian Kapica, Maciej Urbanowicz

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Zatko, Górny, Stoklasa, Kral, Danieluk - Rompkowski, Bryk, Kapica, Pasiut, Urbanowicz - Labryga, Flaszar, Bordowski, Prochazka, Marzec - Pastryk, Sordon, Kulas.

MMKS Podhale Nowy Targ: Niesłuchowski - Landowski, K. Kapica, Stypuła, Dziubiński, Gryszka - Barajew, Łabuz, Zarotyński, Bryniczka, M. Michalski - Tomasik, Diegtjariew, Olchawski, Wronka, P. Kmiecik - Gaczoł, Mrugała, M. Kmiecik, D. Kapica, P. Michalski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
buła03.02.2014 7:29

Tym razem nie zagrali przeciwko trenerowi jak ostatnio.