Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 lutego 2014

Pożar na ulicy Biadoszek. Zapaliły się śmieci

Pożar na ulicy Biadoszek. Zapaliły się śmieci
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W weekend strażacy interweniowali na ulicy Biadoszek, gdzie w domu jednorodzinnym doszło do pożaru i mocnego zadymienia. W związku z tym trzy osoby trafiły do szpitala na obserwację.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 2 lutego na ulicy Biadoszek. Doszło tam do zapalenia się śmieci, które znajdowały się przy piecu CO, co spowodowało duże zadymienie. W domu znajdowały się trzy osoby - dwaj mężczyźni oraz 71-letnia kobieta. Wszyscy zostali przewiezienia do szpitala na obserwację.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Marek03.02.2014 19:27

a czemu to śmieci były obok pieca, no cóż chytrym hanysom szkoda palić węglem to palą smieciami

John03.02.2014 16:22

Śmieci przy piecu? Hmm...Zapewne chcieli je posegregować i dać do worków lub wyrzucić do kosza na śmieci, prawda? No bo zapewne nie palili ŚMIECIAMI w piecu?