Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
3 lutego 2014

Potrącenie 52-latka na Powstańców Śląskich

Potrącenie 52-latka na Powstańców Śląskich
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę doszło do kolejnego potrącenia pieszego na terenie naszego miasta. Przyczyną była prawdopodobnie nieostrożność pieszego. 52-latek trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 2 lutego około godziny 22:00 na ulicy Powstańców Śląskich. 52-letni mężczyzna szedł lewą stroną drogi i zatoczył się pod jadący samochód.

- W wyniku potrącenia pieszy ze złamaniem ręki oraz nogi trafił do szpitala. 52-latek nie był w stanie poddać się badaniu na alkomacie, ale przyznał, że poprzedniego dnia spożył większą ilość alkoholu - informuje policja.

O tym czy w trakcie wypadku był trzeźwy będzie można stwierdzić dopiero po badaniach krwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!