Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
4 lutego 2014

Odbyły się zawody wspinaczkowe dzieci i młodzieży

Odbyły się zawody wspinaczkowe dzieci i młodzieży
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony piątek odbyły się zawody wspinaczkowe dzieci i młodzieży na sztucznej ścianie. Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych, a brała w nich udział młodzież, która uczęszczała na zajęcia podczas ferii.

Uczestnicy mieli do pokonania dwie drogi, a suma zdobytych punktów była wyznacznikiem klasyfikacji końcowej, po której wyłoniono najlepsze czwórki do rundy finałowej.

W pierwszej kategorii, w której startowały dzieci od 7 do 9 lat. Zwyciężył Nataniel Krachało, drugie miejsce zajął Dawid Szczeponek, a trzecie Katarzyna Prusaczyk. Na czwartym miejscu uplasowała się Marta Luty.

W drugiej kategorii dla dzieci od 10 do 12 roku życia najlepszy okazał się Sebastian Gumola, drugie miejsce zajął Antoni Brzozok, a trzecie Bartosz Gumola. Czwarta była Łucja Mirosław.

Wśród najstarszych dzieci w wieku od 13 do 16 lat najlepiej zaprezentował się Bartek Dąbrowski, drugie miejsce zajął Łukasz Świerczyna, a na trzecim miejscu znalazła się Michalina Słyk. Czwarte miejsce przypadło Annie Pabiom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2 Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2

Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mar04.02.2014 16:22

Sam bym "pochodził" po ściance :-)