Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
5 lutego 2014

Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia-Zdroju

Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia-Zdroju
fot. Ryszard Hołubowicz / lublin.com.pl

7 marca nasze miasto odwiedzi jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków - Janusz Korwin-Mikke. Na spotkanie będzie mógł przyjść każdy chętny. Spotkanie odbędzie się 7 marca o godzinie 19:00 w restauracji Hawana przy ulicy Mazowieckiej.

Janusz Korwin-Mikke jest polskim politykiem, posłem Sejmu I kadencji, a także publicystą. Przewodniczył Unii Polityki Realnej, Wolności i Praworządność, a aktualnie jest przewodniczącym Kongresu Nowej Prawicy. Czterokrotnie startował na urząd Prezydenta RP. Korwin-Mikke jest także Mistrzem Krajowym w brydżu. Znany jest również ze swoich często kontrowersyjnych opinii - chce m.in. przywrócić karę śmierci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia

Korwin o górnikach: "Kazałbym strzelać do rabusiów" Korwin o górnikach: "Kazałbym strzelać do rabusiów"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
KNP05.03.2014 16:43

UWAGA Ludzie mobilizacja. 25 Maja całymi rodzinami idziemy i głosujemy na Nową Prawicę JKM. Ten człowiek od 25 lat będąc na totalnym marginesie nigdy się nie poddawał i walczy, żeby uwolnić nas od bandy czerwonych. Poświęćmy tą chwilę i odwdzięczmy się ruszając tyłki sprzed komputerów, tylko tyle. Namawiajcie rodziców, dziadków, wujków, znajomych, każdy musi działać w swoich kręgach! To musi być przełomowy rok. Eurowybory są absolutnie kluczowe. KNP dostanie czas na wizji oraz pieniądze na działanie. Otóż wszyscy z Nowej Prawicy oddadzą swoje pensję na rzecz partii, ci ludzie są w polityce z pasji, nie dla pieniędzy idą po to, aby zmienić Polskę. Propagujcie myśl KNP na lokalnych portalach, swoich kontach społecznościowych. Zbierzcie jak najwięcej ludzi się da na 25 maja. Jak wejdą do PE to wszystko ruszy niczym lecące domino. UKIP też był na marginesie, teraz prowadzą w sondażach! Zostały 3 miesiące. Niech każdy z nas postawi sobie cel na najbliższe 3 miesiące, aby przekonać do ruszenia tyłka i wrzucania papierka do urny, oczywiście używając odpowiedniej argumentacji, nic wbrew woli. Niech to będzie np 1000 osób wśród swojej rodziny, znajomych, kręgów. Trzeba wziąć sprawy przyszłości w swoje ręce.Powklejajcie ten komentarz w różnych miejscach, niech krąży po internecie, tylko to zostaje. PS. Jak tylko zacznie się oficjalna kampania pobieramy ze strony KNP projekty ulotek, plakatów drukujemy rozdajemy, rozwieszamy! Cytując Pana Janusza "ludzie mają swoje cele, mają swoje ideały, za które walczą i umierają" do dzieła!?

Man04.03.2014 18:12

Ja idę na 100 %. W końcu coś mądrego, a nie głupie obietnice bez poparcia.

Gość11.02.2014 12:55

A po co on tutaj ???

m.k.07.02.2014 14:21

Nawet jakby miał żydowskie korzenie to mi to nie przeszkadza, problemem są żydowscy komuniści lub potomkowie żydowskich komunistów, zgrupowani w jednym, wiadomym, "opiniotwórczym" piśmie, to jest prawdziwy problem Polski. Przez nich nie było lustracji do dziś, brat Adama Michnika, który był przecież zbrodniarzem stalinowskim, do dziś siedzi sobie w
Szwecji i pobiera emeryturę sowitą od państwa polskiego - nie Żydzi jako tacy są problemem, ale żydowscy komuniści i ich potomkowie, przez to ta Polska wygląda jak wygląda.

narodowiec07.02.2014 11:24

Drogi słowiku:
W listach żydów polskich nie ma podanych jakichkolwiek dokumentów mówiących o tym, że Korwin ma żydowskie korzenie. Jeżeli posiadasz drogi słowiku informacje o tym, że ojciec, matka Korwina nie byli ochrzczeni to proszę mi to pokazać.
Co do "robią nas w konia" to prowadzący program dokonał paskudnej manipulacji: w przytoczonej wypowiedzi Korwina nie ma mowy o "wzroście PKB", jest natomiast mowa o normalnym wzroście gospodarczym.
Jeszcze jakieś argumenty?

Dariusz Gorski07.02.2014 10:39

Świetna wiadomość w dniu żałoby narodowej 6.02.1989 - V rozbiór Polski przy okrągłym stole!

słowik07.02.2014 9:19

Witaj ''narodowiec'', wieżę że jesteś szczerym Narodowcem i jako szczery Narodowiec powinieneś dążyć do prawdy aby ustrzec siebie i innych przed wilkami w owczej skórze.Ja cały czas jestem przekonany że KM jest tym wilkiem i dla tego pokieruję ciebie na wpisy internetowe które demaskują KM, a ty masz swój rozum i albo dasz wiarę albo odrzucisz te informacje.Nie potrafię dać ci linku na ''listę żydów polskich'' ale możesz ją znalezć na portalu Wolna Polska w zakładce ''archiwum'' a najprościej jest wejść na youtube i wpisać hasło ''elity żydowsko-polskie''.Nowością na temat KM na youtube jest wykład pt.''robią nas w konia:korwin mikke o wzroście gospodarczym'' gdzie można dowiedzieć się jak KM używa tych samych haseł ekonomicznych aby ściemnić nam pojęcie PKB

Pokaż wszystkie opinie (48)