Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 lutego 2014

36-letni złodziej zatrzymany. Okradał groby

36-letni złodziej zatrzymany. Okradał groby
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymany 36-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który okradał groby na cmentarzach. Teraz grozi mu do pięciu lat więzienia.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna okradał od początku tego roku groby na kilku jastrzębskich cmentarzach. 36-latek kradł przede wszystkim ozdoby pomników wykonane z metali kolorowych.

- Skradzione krzyże, wazony oraz uchwyty sprzedawał w punktach skupu złomu. Jak tłumaczył sam zatrzymany, do kradzieży zmusiła go trudna sytuacja finansowa - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
hej do Dosświadczony i do ryla11.02.2014 0:58

Bo to państwo jest chore, bo zamiast rozdawać bezsensowne dotacje powinno obniżyć koszty funkcjonowania firm, wtedy każdy by sobie mógł na chleb zarobić. Czerwono, komunistyczne byki, czyli górnicy pracujący po 4 godziny dziennie to tego nie rozumieją, oni kupili los na loterii i jeszcze im mało, krytykują socjał, a sami siedzą od 45 roku na emeryturze na którą wszyscy się zrzucają. WSZYSCY, nawet ta pani, która siedzi na kasie w markecie, to robi na twoją emeryturę, rylu górniczy.

Dosświadczony10.02.2014 20:20

Zakopać s...syna. Daremna wasza dyskusja o zatrudnieniu. Załóżcie sobie jedna firmę i popracujcie w niej. Zobaczycie jak to fantastycznie wygląda. Jeśli się ledwo, ledwo utrzymacie to już będzie świetnie. Jak po kilku latach pozwolicie sobie na tygodniowy urlop to też możecie uznać to za sukces. A jak wymyślicie coś co zaoferuje wasza firma czego inni nie oferują a to jest potrzebne możecie potraktować to wydarzenie jako ogromny sukces. I tego wam życzę.

Gość10.02.2014 14:59

Hej, najlepiej innych krytykować, czekać na pomoc socjalną i mówić, że nic się nie da zrobić i nic się nie opłaci. Jakoś się nie dziwię, że nikt nie chce cię zatrudnić.

Gość09.02.2014 22:11

za karę powinien dostać pracę społecznie użyteczną przez 1 rok - sprzątanie i pielęgnacja cmentarza!!!!

hej09.02.2014 11:01

zresztą, żeby założyć firmę to trzeba mieć dużo pieniędzy i liczyć się z tym, ze można wszystkie stracić. Państwo powinno obniżyć koszta prowadzenia małych firm, czyli ZUS, bo przykłądowo, jakby tak ktoś chciał sprzedawać n.p. frytki w budce to musi za siebie zapłącić 1000 do ZUS, to ile tych frytek musiałby sprzedać, żeby być tylko na zero?

hej09.02.2014 10:53

Rynek nie jest z gumy, firm już jest wystarczająca ilość. Poza tym w Polsce ZUS i urzędy zarzynają małe firemki. Paradoksalnie za komuny łatwiej było prowadzić małą firmę niż teraz, teraz tylko korporacje mają się dobrze.

Gość09.02.2014 9:07

Hej, to załóż firmę i będziesz brał dotacje. Ewentualnie czekaj, że wybory wygrają tacy, którzy jednocześnie obniżą podatki i wszystko będziesz dostawał za darmo. Co do kradzieży na cmentarzu, to złodziej zawsze będzie dla mnie złodziejem, a złodziej kradnący na cmentarzu to już zwykła hiena, którą tylko można gardzić, a nie bronić..

Pokaż wszystkie opinie (17)