Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
10 lutego 2014

Policjant na urlopie złapał złodzieja biżuterii

Policjant na urlopie złapał złodzieja biżuterii
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W minionym tygodniu na terenie pasażu handlowego przy ulicy Harcerskiej doszło do kradzieży biżuterii. W schwytaniu złodzieja pomógł policjant będący na urlopie.

Zdarzenie miało miejsce 6 lutego, w czwartek. Dzielnicowy jastrzębskiej komendy przybywał akurat w pobliżu pasażu handlowego. Z jednego ze sklepów wybiegł mężczyzna, a za nim wołająca o pomoc kobieta.

- Policjant ruszył swoim samochodem w pościg za podejrzanym, po czym wsiadł razem z nim do autobusu komunikacji miejskiej. O zaistniałej sytuacji powiadomił telefonicznie oficera dyżurnego, następnie zatrzymał 27-latka i przekazał go w ręce przybyłego na miejsce patrolu - informuje policja.

Mężczyzna ukradł ze sklepu z biżuterią dwa złote pierścionki o wartości ponad 1000 złotych. Okazało się, że to nie pierwsza kradzież jastrzębianina. Wcześniej okradał już inne sklepy jubilerskie. Łączne straty oszacowano na ponad 5000 złotych. Za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia na 5 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
xxx11.02.2014 8:08

Dzielnicowy dostanie nagrodę 100 zł, naczelnik 1000 a komendant 5000 - oni za ciężką pracę, a dzielnicowy za to że od tego jest.

Gość10.02.2014 20:40

TO ROZUMIEM I POCHWALA DLA DZIELNICOWEGO SUPER GOŚĆ I NIECH SIEDZI 5 LAT GRATULACJE ALE ŻEBY ZA 2 BUTELKI WHISKY OD RAZU 8 LAT LUB DOŻYWOCIE TO TROSZKĘ PRZESADA NIE?

msciciel10.02.2014 20:14

A powinien to odpracować. Na przykład 20 tysięcy plus własne utrzymanie tam gdzie będzie pracował. Ja się nie zgadzam na jego półroczne siedzenie. Nie stać mnie na jego utrzymanie.

Gość10.02.2014 14:56

No to go prześlą do innego miasta.

a10.02.2014 10:39

Dobrze, że są jeszcze tak obrotni policjanci, czasem jest mi ich szkoda łapią potem dwa dni piszą, a sąd odpuszcza i za parę tygodni od nowa wyrywają te same chwasty, kołomyja i tyle .