Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
11 lutego 2014

Pożar na ulicy Beskidzkiej. 7 osób ewakuowanych

Pożar na ulicy Beskidzkiej. 7 osób ewakuowanych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

11 lutego po godzinie 1:00 w nocy doszło do pożaru na klatce schodowej w jednym z bloków. Straty wyniosły 23 tysiące złotych. Prawdopodobnie było to podpalenie.

Strażacy otrzymali wezwanie o godzinie 1:42 na ulicę Beskidzką. Sąsiedzi zgłosili duże zadymienie klatki schodowej. Okazało się, że paliły się trzy wózki dziecięce, które znajdowały się na parterze. Zadymienie było na tyle duże, że siedmiu mieszkańców trzeba było ewakuować przez okna. Osoby te skierowano do szpitala na obserwację, w tym dwie dziewczynki w wieku 1 rok i dwóch lat.

Jak mówi Mirosław Juraszczyk z PSP, przyczyną było prawdopodobnie podpalenie lub zaprószenie ognia. Straty wyceniono na 23 tysiące złotych. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Gość13.02.2014 8:48

John, a może taniej byłoby przechowywanie wózków dziecięcych w mieszkaniu. Klatka schodowa służy do przemieszczenia pomiędzy kondygnacjami budynku, a nie do magazynowania wózków. Ktoś nie mógł przejść i nie wytrzymał nerwowo.

John12.02.2014 10:33

Można by czujki wprowadzić do klatek ;)


Ps co do strat, myślałem że był mniejsze :) to zwracam honor!

miet.12.02.2014 3:02

karać karać i jeszcze raz karać za palenie na klatce jak chcie sobie palić to palcie sobie trujcie siebie ale nie trujcie wszystkich w około bo nie chcie sobie w mieszkaniu nasmrodzić pewnie lepiej żeby śmierdziało na całą klatkę niż u was w mieszkaniu państwo Ż. z Zielonej 15

obiektyw11.02.2014 22:55

z palaczami tak jak z psiarzami nie wygrasz;
zwróć uwagę palaczowi to Ci zniszczy samochód, zwróć uwagę psiarzowi, żeby posprzątał to Ci powie "sp.....". A później od Owsika albo TVN24 usłyszę, że właściciele psów to osoby o dobrym sercu ...
Trzeba założyć monitoring. A to przestępstwo potraktować jak każde inne: złapać i ukarać. Szkoda, że to nie wydarzyło się na Bziu, wtedy wyniki były by od razu i następne inwestycje z miasta.

Gość11.02.2014 21:02

To była klatka schodowa, czy magazyn wózków?

Nie,nie11.02.2014 20:36

Palenie papierosów na klatkach schodowych to naprawdę spory problem.
Wszyscy jakoś udają że nie widzą i przechodzą obok bez słowa.
Walczmy z chamami palącymi na klatce schodowej !!

lalalala11.02.2014 19:47

klatka 30 .

Pokaż wszystkie opinie (16)