Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
13 lutego 2014

Zalało mieszkanie na Śląskiej. Straty 2 tys. zł

Rozszczelnienie instalacji centralnego ogrzewania było przyczyną zalania mieszkania na ulicy Śląskiej. Przyczyną były najprawdopodobniej mrozy, które powróciły do miasta 12 lutego.

Zdarzenie miało miejsce w środę przed południem w jednym z bloków przy ulicy Śląskiej. W mieszkaniu na pierwszym piętrze doszło do rozszczelnienia instalacji centralnego ogrzewania w łazience.

Woda zalała mieszkanie. W tym czasie lokatora nie było mieszkaniu. Na miejsce wezwano pogotowie awaryjne. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość13.02.2014 19:15

zima zaskoczyła hydraulików!