Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 lutego 2014

Hokej: Przegrana z Cracovią w dogrywce

Hokej: Przegrana z Cracovią w dogrywce
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W rozgrywanym 14 lutego meczu, JKH GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Comarch Cracovią. Losy spotkania rozstrzygnęły się na korzyść gospodarzy dopiero w dogrywce.

Pierwsza tercja w wykonaniu mistrzów i wicemistrzów Polski była wyrównana. Pierwszy i jedyny gol w tej odsłonie padł w 11. minucie. Wtedy krążek do bramki Radziewskiego wrzucił Grzegorz Pasiut.

Gospodarze strzelili wyrównującego gola w 27. minucie. Kilka minut później straty odrobił Maciej Urbanowicz, którzy wstrzelił krążek między parkany bramkarza. Pod koniec drugiej tercji zawodnicy Cracovii strzelili drugą bramkę. Ponownie Odrobnego pokonał Adam Rzehak.

Trzecią tercję pomyślnie zaczęli krakowianie, którzy wykorzystali grę w osłabieniu zespołu z Jastrzębia. W 42. minucie gola strzelił Damian Słaboń. Gra na lodowisku cały czas był bardzo wyrównana. Jastrzębianie za sprawą Grzegorza Pasiuta doprowadzili do remisu 3:3. W 59. minucie czwartego gola dla Cracovii zdobył Aron Chmielewski. Wydawało się, że to będzie koniec meczu, ale na 9 sekund przed końcem tercji krążek do krakowskiej bramki wrzucił jeszcze Damian Kapica.

Remis oznaczał dogrywkę. Ta okazała się jednak szczęśliwa dla gospodarzy. Decydującego gola zdobył Aron Chmielewski. Jastrzębianie mimo przegranej nadal utrzymują się na 3. miejscu w tabeli.

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 5:4 d. (0:1, 2:1, 2:2, 1:0)
0:1 (10:40) Grzegorz Pasiut - Mateusz Bryk
1:1 (26:13) Adam Rzehak - Daniel Laszkiewicz
1:2 (32:56) Maciej Urbanowicz
2:2 (37:22) Adam Rzehak - Michal Żwatora
3:2 (41:48) Damian Słaboń - Aron Chmielewski (5/4)
3:3 (49:14) Grzegorz Pasiut - Maciej Urbanowicz, Mateusz Bryk
4:3 (58:03) Aron Chmielewski - Sebastian Kowalówka
4:4 (59:51) Damian Kapica - Maciej Urbanowicz, Grzegorz Pasiut
5:4 (61:19) Aron Chmielewski - Petr Dvorzak

Comarch Cracovia: Radziszewski - Noworyta, A. Kowalówka, S. Kowalówka, Słaboń, Chmielewski - Kłys, Wajda, D. Laszkiewicz, Dvorzak, Kostourek - Dąbkowski, Żvatora, Piotrowski (2'), Rzehak, Kalus - Witowski, Galant, Kozłowski, Rutkowski, Cieślicki.

JKH GKS Jastrzębie (2'): Odrobny - Rompkowski, Zatko, Stoklasa, Kral, Danieluk - Górny, Bryk, Kapica, Pasiut, Urbanowicz - Labryga, Pastryk, Bordowski, Prochazka (2'), Zdenek (2') - Flaszar, Kulas, Marzec, Kogut.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!