Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
16 lutego 2014

Walkower dla JKH. Katowiczanie nie wjechali na lód

Walkower dla JKH. Katowiczanie nie wjechali na lód
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Niedzielny mecz między JKH GKS Jastrzębie a HC GKS Katowice zakończył się walkowerem dla jastrzębian. Hokeiści z Katowic nie wyjechali na lodowisko.

Powodem dla którego hokeiści HC GKS Katowice stawili się na tafli lodowiska były kłopoty finansowe klubu. Arbiter spotkania zgodnie z procedurami dał zawodnikom 2 minuty na wjechanie na lód. Tak się jednak nie stało i spotkanie zostało odwołane.

- Teraz nad sprawą będzie się musiał pochylić Wydział Gier i Dyscypliny w PZHL, który najprawdopodobniej przyzna walkower na korzyść JKH GKS Jastrzębie - informuje JKH GKS Jastrzębie.

Kolejny mecz zostanie rozegrany na lodowisku Jastor we wtorek 18 lutego. Podopieczni Mojmira Trliczika zmierzą się z Ciarko KH Sanok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ujek17.02.2014 17:40

Juz niedlugo beda orac...ale Harcerską !!! haha

mk16.02.2014 22:26

Hokej w Polsce leży i kwiczy, szkoda na to kasy, ile to klubów hokejowych jest w Polsce? Kilkanaście czy mniej? Zaorać..