Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
17 lutego 2014

Pożar garażu na Findera. 15 tysięcy złotych strat

Pożar garażu na Findera. 15 tysięcy złotych strat
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę wieczorem doszło do pożaru w garażu na ulicy Findera. Przyczyną pojawienia się ognia było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej.

Do pojawienia się ognia doszło 16 lutego przed godziną 21:00. Pod budynkiem jednorodzinnym znajdował się garaż, w którym doszło do pożaru. Zapalił się znajdujący się tam samochód marki Volkswagen. W pojeździe spaliła się komora silnika.

Nie ustalono jednoznacznie przyczyny pożaru, ale najprawdopodobniej było to zwarcie w instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na 15 tysięcy złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!