Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 lutego 2014

Chciała popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu

Chciała popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony weekend, 37-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju chciała popełnić samobójstwo. Szybka reakcja policjantów zapobiegła tragedii.

- Patrolujący miasto policjanci otrzymali informację o stojącej na wiadukcie kobiecie, która prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo - informuje policja.

Funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia i zauważyli kobietę, która stała za barierkami oddzielającymi most od drogi. Jastrzębianka nie zauważyła policjantów, dlatego wykorzystali oni sytuację i zbliżyli się do niej. Jeden z funkcjonariuszy widząc, że kobieta podchodzi do krawędzi wiaduktu, podbiegł do niej i chwycił ją za pas, uniemożliwiając jej skok.

37-latka została przeniesiona w bezpieczne miejsce, po czym trafiła pod opiekę lekarzy. Nie wiadomo dlaczego kobieta chciała popełnić samobójstwo.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Niemalkontent18.02.2014 12:00

Co za *****,wieczni malkontenci,artykuł o probie samobójczej a ci o polityce,weżcie się za swoje *****,udzielajcie sie spolecznie,róbcie coś a nie tylko przed klawiaturą,aha i prtenumerata Faktu do kompletu narzekania.Pozdrawiam i miłego dnia.

Pola18.02.2014 8:19

Chciała zapewne tylko zwrócić na siebie uwagę a nie się zabić bo jak ktoś chce popełnić samobójstwo to to zrobi nie czekając na pomoc.

do Gościa18.02.2014 8:07

obalić to można flaszkę, a potem planować taki skok.

Gość18.02.2014 6:19

Jedna Partia już była jakby co !!!

zalamany17.02.2014 20:30

dokładnie ten kraj i system jest chory.. nie mam pracy nie chca mnie przyjąć bo byłem karany.. popadłem w długi ...tak żyć się nie da od jakiegoś czasu planuje samobójstwo nic tylko się powiesić ...

Gość17.02.2014 19:14

Moim zdaniem powinnismy obalic rząd i wybrać nową, młodą kadrę polityków, którzy bedą tworzyli JEDNA partię, a nie tysiac, które obiecują, a gówno z tym robia, oraz spisać nową konstytucję. I przede wszystkim uwolnić sie spod decyzji wspaniałomyślnego Parlamentu Europejskiego, życ z własnej gospodarki, patentować co się da, zbudować fabryki smaochodów, itp. Życie diametralnie zmieniłoby się.
Ale to tylko gadanie.. Weźmy przykład z Ukrainy.. tacy odwarzni jesteśmy, a boimy sie kilku polityków. Żąłuję, że jestem polakiem.

Karolina17.02.2014 17:01

Jak to dlaczego? Można się domyślić. Brak środków do życia, brak pracy i perspektyw. Coraz większe obciążenia fiskalne. Urzędnicy w Urzędzie Pracy traktujący człowieka jak szmatę, złodzieja i przestępcę. Brak szans na własne mieszkanie, chyba że kredyt i praca w JSW daje taką szansę. Od okrągłego stołu nic się nie zmienia i jest tylko gorzej. W sondażach TVNu i Gazety Szechtera tylko sukcesy i zielona wyspa Tuska. Polityka która doprowadziła do masowej emigracji, samobójstw i samospaleń. Głodujące dzieci, łzy matki która chce dla dziecka jak najlepiej, młodzi bez pracy sięgający po narkotyki, gospodarka doprowadzona do ruiny. Banksterzy w białych rękawiczkach wpędzają ludzi we współczesne niewolnictwo. A wszystko w ładnej okładce folderu reklamowego pod nazwą Twoja Przyszłość.