Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
19 lutego 2014

Pierwszy mecz dla Sanoka. Dziś rewanż

Pierwszy mecz dla Sanoka. Dziś rewanżZdjęcie archiwalne
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Wtorkowe spotkanie JKH GKS Jastrzębie z Ciarko KH Sanok zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 5:2. Jastrzębianie mimo wielu groźnych sytuacji, mieli problem z wrzuceniem krążka do bramki rywala.

Spotkanie rozpoczęło się w szybkim tempie. Nie upłynęła jeszcze minuta, a Przemysław Odrobny musiał wyciągać krążek z bramki. Gola strzelił Mateusz Wilus. Jastrzębianie w 14. minucie wyrównali za sprawą Damian Kapicy. Wydawało się, że to zawodnicy Mojmira Trliczika mają przewagę na lodowisku, ale na niecałe 30 sekund przed końcem ponownie do bramki Jastrzębia trafili sanoczanie.

Druga tercja była bardziej spokojna. Przez większość jej trwania gra była wyrównana, dopiero w ostatnich dwóch minutach działo się najwięcej. Najpierw w 39. minucie gola strzelił Krzysztof Zapała, a chwilę później, na 0,3 sekundy przed końcem syreny krążek do jastrzębskiej bramki wrzucił jeszcze Stanislav Hudec. Ciarko Sanok prowadziło już 4:1.

W trzeciej tercji jastrzębianie usilnie próbowali nawiązać walkę. Tworzyli sporo akcji, ale jedyna skuteczna miała miejsce w 56. minucie kiedy drugą bramkę dla JKH zdobył Mateusz Bryk. Pojawiła się jeszcze płomień nadzieji dla jastrzębskiego zespołu, ale zgasił go Krzysztof Zapała aplikując piątka bramkę dla swojej drużyny.

JKH GKS Jastrzębie - Ciarko PBS Bank KH Sanok 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
0:1 (00:51) - Mateusz Wilusz - Mike Danton, Nicolas Besch
1:1 (13:48) - Damian Kapica - Grzegorz Pasiut, Leszek Laszkiewicz (5/4)
1:2 (19:33) - Mateusz Wilusz - Bogusław Rąpała, Mike Danton
1:3 (38:50) - Krzysztof Zapała - Martin Vozdecky, Nicolas Besch
1:4 (39:59) - Stanislav Hudec - Marek Strzyżowski, Krzysztof Zapała
2:4 (55:26) - Mateusz Bryk - Grzegorz Pasiut, Damian Kapica
2:5 (57:09) - Krzysztof Zapała - Marek Strzyżowski, Marcin Biały

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (2') - Górny, Zatko, Danieluk, Kral, Stoklasa - Labryga, Sordon, Urbanowicz (2), Prochazka (2'), Bordowski (2') - Bryk (2'), Rompkowski, Laszkiewicz (2'), Pasiut, Kapica - Pastryk, Flaszar (2'), Marzec, Zdenek, Kulas.

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray - Richter (2'), Hudec, Vozdecky, Mahbod, Szinagl - Pociecha, Besch (2'), Wilusz, Bayrack, Danton (2') - Rąpała, Kloz (2'), Strzyżowski, Zapała (2'), Biały (4') - Mermer, Demkowicz, Ćwikła

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość19.02.2014 10:36

Wystarczył niecały rok żeby wszystko zniszczyć co było tyle lat budowane