Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
19 lutego 2014

Pobił i okradł mężczyznę z Żor, po chwili wpadł

Pobił i okradł mężczyznę z Żor, po chwili wpadł
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Policjanci z Jastrzębia zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o pobicie i kradzież na ulicy Wielkopolskiej. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenie doszło kilka dni temu na ulicy Wielkopolskiej. Około północy wracającego z lokalu 59-latka zaczepiły dwie osoby, prosząc go o papierosa. Mieszkaniec Żor poczęstował mężczyzn, a chwilę później został zaatakowany.

- W wyniku zadanego ciosu pokrzywdzony upadł na chodnik, po czym jeden z nieznajomych zabrał mu saszetkę z pieniędzmi i dokumentami. Mimo, że mężczyźni szybko oddalili się z miejsca zdarzenia, kilka minut później obaj znaleźli się w rękach policjantów - informuje policja.

Policjanci ustalili, że za rozbój odpowiada jedynie 44-letni mężczyzna, jego 33-letni kolega nie miał ze zdarzeniem nic wspólnego.

- Chociaż mężczyzna nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, prokurator po analizie dowodów przekazanych przez śledczych nie miał wątpliwości co do przestępczego działania i zastosował wobec 44-latka dozór policyjny - informuje policja. Mieszkańcowi naszego miasta grozi kara 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Jan19.02.2014 16:25

Dozór Policji. PARODIAAAAA

Gość19.02.2014 13:31

Jak zwykle koło mordowni zwanej Chatką?

Gość19.02.2014 13:04

Mieszkaniec Żor pracuje tutaj to zapłacił podatek warszawiaki też tak chcą.