Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 lutego 2014

Światowy Dzień Jogi również w Jastrzębiu

Światowy Dzień Jogi również w Jastrzębiu

23 lutego na świecie obchodzony jest Dzień Jogi. Po raz drugi w naszym mieście jastrzębianie spotkają się by razem poćwiczyć. Wstęp jest darmowy.

W niedzielę zajęcia na całym świecie odbywać się będą od 11:00 do 13:00, w Jastrzębiu wyjątkowo od 9:00 do 12:00. Tym samym mieszkańcy naszego miasta dołączą do 24-godzinnego maratonu na całym świecie. Zajęcia odbywać się będą na sali lustrzanej w hali widowiskowo-sportowej.

- Głównym celem tej międzynarodowej akcji jest włączenie jak największej liczby szkół i pracowni jogi z całego świata, zachęcenie jak największej ilości ludzi do wzięcia udziału w zajęciach, które mają być okazaniem poparcia dla działań o prawa człowieka ustanowione w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka - informują organizatorzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W niedzielę Jastrzębski Międzynarodowy Dzień Jogi W niedzielę Jastrzębski Międzynarodowy Dzień Jogi

Chcesz się zrelaksować? Wybierz zajęcia jogi Chcesz się zrelaksować? Wybierz zajęcia jogi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!