Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 lutego 2014

Pożar piwnicy na ulicy Kondziołowiec

Pożar piwnicy na ulicy Kondziołowiec
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

20 lutego w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Jastrzębia-Zdroju doszło do pożaru w piwnicy. Jedna osoba musiała skorzystać z pomocy lekarzy. Straty oszacowano na około 5 tysięcy złotych.

Do pojawienia się ognia doszło w czwartek około 15:30 na ulicy Kondziołowiec. W jednym z domów, w pomieszczeniu piwnicznym doszło do pożaru. Paliły się przedmioty zgromadzone przy piecu centralnego ogrzewania.

Strażacy ugasili pożar i przewietrzyli zadymiony budynek. Jedna mieszkanek domu zgłosiła zawroty głowy i bóle brzucha. Strażacy podali jastrzębiance tlen i przekazali ją pod opiekę ratowników z pogotowia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
znawca_tematu24.02.2014 20:24

i Tulipanowej?

Gość22.02.2014 1:45

i Szybowej?

Gość21.02.2014 14:51

a gdzie o pożarze na ul. Żeromskiego?