Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 lutego 2014

Jastrzębianie pomogą Ukraińcom podczas koncertu

22 lutego w Pubie Chimera odbędzie się koncert Children of 90s oraz G.R.A.D. W trakcie koncertu zbierane będą opatrunki dla rannych w czasie walk Ukraińców.

Na pomysł zbiórki wpadł zespół G.R.A.D., który na swoim fanpage'u zachęca wszystkich do podarowania materiałów opatrunkowych.

- W związku z masakrycznymi wydarzeniami na Ukrainie zbieramy wszystkie możliwe materiały opatrunkowe dla osób poszkodowanych w starciach z Berkutem i milicją. Nasi koledzy medycy nie mają czym opatrywać ran! - pisze na swoim fanpage'u zespół.

W niedzielę, jeden z członków zespołu pojedzie na Ukrainę przekazać pomoc.

Koncert odbędzie się 22 lutego o godzinie 20:00 w Pubie Chimera, przy ulicy Wielkopolskiej 1C.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga na silne burze z gradem! Uwaga na silne burze z gradem!

Uwaga! Alarm pogodowy - burze Uwaga! Alarm pogodowy - burze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
partia matka24.02.2014 21:47

oto chodzi, o dobrotliwe pożyczki dla Ukrainy, oczywiście nie będą darmowe, tak jak i my korzystaliśmy z zachodniej dobroci, ale potem musieliśmy zmniejszać wydobycie węgla, oddać Francuzom naszą Telekomunikację, Włochom fabrykę samochodów, zlikwidować przemysł stoczniowy, żeby Niemcy nie mieli konkurencji, no i wpuścić na dogodnych warunkach sieci handlowe do naszych miast, które skasowały naszych początkujących przedsiębiorców.

słowik24.02.2014 16:42

A teraz Unia, dobrotliwie przyzna pomoc z żydowskich banków jak np..Bank Światowy na lichwiarski procent że Ukraińcy będą jak niewolnicy spłacać go i sto lat.Tak się robi interesy, najpierw rozwalić jakiś kraj od środka [jak Ukrainę] a potem im ''pomóc''Z Polską zrobili nieco inaczej ale skutek podobny

Gość24.02.2014 7:54

Najemnicy na majdanie dostawali 200 dziennie, to powinno im wystarczyć. Może w ambasadzie zaprzyjaźnionego kraju jeszcze coś zostało z 20 mln dolarów, które przeznaczono na ten cel?

Prawdomowny23.02.2014 15:49

Ukraincy mieli sznase zmian, ktorych sami chcieli a teraz nagle im sie odwidzialo. Druga sprawa to cholernie zroznicowany narod , zachod wschodowi rozny. Co do Solidarnosci nie bede sie wypowiadal bo szkoda nerwow. Poczatkowo swietna idea predziutko zostala zamieniona na idealna droge do ukladow, wladzy i korzysci. Tak po prawdzie to zbyt wiele dobrego dla Polakow solidaruchy nie robili. No chyba, ze kolorowa tv, internet i smartfony w mieszkaniu na kredycie to dla kogos wolnosc i demokracja.. bo wlasnie dla tego syfu otworzyla sie brama w trakcie 'przemian' z tamtych lat.

Gość23.02.2014 11:46

Prawdomówny, Chimera to jedna z najgorszych knajp w jastrzębiu. Wystarczy na FB obejrzeć zdjęcia gości odwiedzających lokal, żeby tam się nie pojawić.

Gość23.02.2014 10:00

do @Prawdówny idąc twoim tokiem myślenia Polska też nie powinna istnieć i na jej terenie powinny wisieć flagi Rosji, Austrii i Prus. Rozumiem że Solidarność też nie powinna się sprzeciwiać w czasach PRL? Byli przeciwnikami tamtejszej władzy i na pewno nie bylo ich aż 40% spośród wszystkich Polaków.

Gość23.02.2014 7:53

Eutanazja dla Polaków, szpitale dla Ukraińców. Nowe hasło wyborcze "polskich" polityków.

Pokaż wszystkie opinie (37)