Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 lutego 2014

Piłka nożna: przegrany sparing z Sosnowcem

Piłka nożna: przegrany sparing z Sosnowcem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie przegrali w sobotę mecz sparingowy z Zagłębiem Sosnowiec pierwszoligowym 0:1. Jedyny gol padł dla gospodarzy w 74. minucie.

- Mimo porażki nasza drużyna może być bardzo zadowolona ze swojej postawy na tle grającego o dwa poziomy ligowe wyżej przeciwnika - pisze na swojej stronie GKS.

W spotkaniu nie grało kilku zawodników, m.in. kontuzjowany Bartosz Hajczuk oraz Tomasz Kocerba oraz kilku, którzy zmagają się z grypą i przeziębieniem.

Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)
1:0 Wojciech Wojcieszyński '74

GKS 1962 Jastrzębie: Mateusz Deege - Tomasz Lorenc, Kamil Szymura, Piotr Pacholski, Kamil Duda - Damian Tront, Adrian Kopacz, Damian Zajączkowski, Kamil Gorzała - Patryk Dudziński, Kamil Jadach. Rezerwa - Grzegorz Drazik, Paweł Łupiński, Przemysław Błażejowski, Paweł Sękowski. Trener - Grzegorz Łukasik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!