Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 lutego 2014

Jastrzębskie PiS chce sprzeciwić się gender

Jastrzębskie PiS chce sprzeciwić się gender

Członkowie klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości chcą by miasto wydało uchwałę intencyjną,w której sprzeciwia się "destruktywnemu charakterowi narzucanej ideologii gender".

Członkowie jastrzębskiego PiS wydali wniosek do Przewodniczącego Rady Miasta o podjęcie debaty o gender. Podsumowaniem debaty miałaby być uchwała intencyjna, który będzie sprzeciwiała się ideologii gender.

- Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój pragnie podjąć inicjatywę, wzorem radnych Białegostoku, Ostrołęki, Piaseczna i innych miast, mającą na celu przestrzeżenie przed niebezpieczeństwem pozornie naukowego ruchu gender, będącego w istocie wypaczeniem naturalnej wizji osoby ludzkiej, rodziny i społeczeństwa - uzasadnia swój wniosek klub radnych PiS.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
zołza z zofiówki01.03.2014 17:11

Chłopaki to całe gender to tylko zasłona dymna dla tego co się dzieje dookoła .Sami bogobojni i porządni z prawa i lewa .Hej ujął to bardzo ładnie żyj i daj żyć innym :)))

krzychu01.03.2014 10:06

Ja nie piszę, że ja jestem za, czy przeciw eutanazji - to moja sprawa...

Piszę, na podstawie bardzo wielu dowodów, przesłanek, wiedzy historycznej, itd, że eutanazja będzie nową formą masowej, tym razem legalnej, eksterminacji ludzkości i WY NIE będziecie decydować KIEDY.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, poziom gimnazjum.

jędruś01.03.2014 9:59

Najpierw trzeba wiedzieć skąd wzięło się gender i co faktycznie to znaczy a potem brać się i tak za bezsensowną dyskusję . Na forum miasta wogóle nie powinno się o takich bzdurach rozmawiać. Nie mamy poważnych problemów ?

biały0028.02.2014 23:06

Walić gender wkrótce będą dzieciom mówić o baba-jadze

hej do Krzychu28.02.2014 22:25

jak chodzi o eutanazję to jestem jak najbardziej za, nie chcę się męczyć tylko po to, żeby zdechnąć, jeśli będę śmiertelnie chory to sory, ale nie mam ochoty cierpieć pół roku, proszę mnie uśmiercić i nie obchodzi mnie to, ze pan w czarnej sukience ma inne zdanie na ten temat i każe mi cierpieć. Jak chodzi o homoseksualistów to powiem szczerze, znam dwie lesbijki, wzięły ślub za granicą i nic mnie to nie obchodzi, to ich życie. A nie Twoje ani jakiegoś sukienkowego.

krzychukrzychu28.02.2014 21:11

Dokładnie o tym napisałem - nie chcę, by jakiś lewak decydował, kiedy nadeszła pora na moją śmierć.

Stayner0128.02.2014 11:47

@Krzychu
Co ma gender do homoseksualizmu?

Pokaż wszystkie opinie (35)