Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 lutego 2014

Jeśli radni przegłosują, będzie termomodernizacja

Jeśli radni przegłosują odpowiednią uchwałę, w tym roku Miejski Zarząd Nieruchomości przeprowadzi termomodernizację bloków przy ul. Żeromskiego i Wyspiańskiego.

Uchwałę o zabezpieczeniu pieniędzy na ten cel prezydent miasta przedłoży radnym podczas najbliższej sesji, która odbędzie się 27 lutego.

- W uchwale dotyczącej zmian budżetowych proponuję zwiększenie wieloletniego przedsięwzięcia pn. „Termomodernizacja budynków” o kwotę 432 314 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na termomodernizację bloków przy ul. Żeromskiego 7 oraz przy ul. Wyspiańskiego 2 i 4 – wyjaśnia prezydent miasta Marian Janecki.

Jeśli radni przegłosują uchwałę, jeszcze w tym roku Miejski Zarząd Nieruchomości przeprowadzi prace.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!