Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
26 lutego 2014

Chciał wejść do autobusu przez zamknięte drzwi

Chciał wejść do autobusu przez zamknięte drzwi
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Do nietypowego zdarzenia doszło we wtorek przed 20:00 na ulicy Gagarina. Pijany mężczyzna chciał wejść do autobusu przez już zamknięte drzwi, a kiedy pojazd ruszył 41-latek uderzył w jego bok i upadł na chodnik.

Jak ustalili policjanci na podstawie relacji świadków zajścia, oczekujący na przystanku autobusowym mężczyzna próbował wsiąść do autobusu komunikacji miejskiej, nie zauważywszy, że drzwi były już zamknięte. Kiedy pojazd ruszył, 41-latek uderzył w jego bok, po czym upadł na chodnik.

- Jak się okazało, pieszy miał w organizmie prawie 3 promile i nie pamiętał przebiegu zajścia. I choć mężczyzna został zabrany przez karetkę do szpitala, skończyło się jedynie na kilku, niegroźnych otarciach naskórka - informuje policja.

Jeżeli potwierdzi się, że swoim zachowaniem jastrzębianin stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, grozić mu będzie kara ograniczenia wolności, aresztu lub wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Robol28.02.2014 19:51

Raz miałem taką sytuacje, że kierowca chciał zamknąć mi przed nosem drzwi. Gdybym nie wepchnął nogi i nie zablokował, odjechał by a ja bym się spóźnił do pracy. Ciekawe że przede mną wsiadali ludzie a przed ostatnią czyli mną zamknął. Pozdrowienia dla panów kierowców z 122.

Gość27.02.2014 19:20

odmowa odmową, a zamykanie drzwi przed nosem, to inna sprawa....

Kla27.02.2014 14:17

Kierowca może odmówić przewozu osobie będącej pod sporym wpływem..bo jest to niejednokrotnie problem dla kierowcy i samych pasażerów, nie raz jak jechałam po autobusie pałętało sie nachlane towarzystwo zaczepiając innych..i co ? Ja wtedy mam wysiąść czy jak ?

cukiero26.02.2014 21:41

całe szczęście, że pijany jak Polak, a nie jakiś holenderski ćpun, brawo dla tego pana!

anonim26.02.2014 17:08

ignorancja niektórych kierowców.... ile razy tak było że kierowca przed nosem zamykał drzwi i odjeżdżał może nawet nie spoglądając w lusterka... winni tu są obaj pijak jak i kierowca i on też powinien odpowiadać za stworzenie zagrożenia wtedy może nasza komunikacja była by bardziej dla ludzi

Gość26.02.2014 16:18

który jastrzębianin stworzył zagrożenie; kierowca czy pijak?